آتش بازی در ماشین منفجر شد و منجر به کشته شدن یک راننده در کوتا بهارو شد

[ad_1]

KOTA BARU (برناما): پس از انفجار اتومبیلی که وی رانندگی می کرد ، در حوالی محل اتصال Kampung Sireh در اینجا ، حدود ساعت 5:30 بعد از ظهر روز جمعه (21 مه) یک مرد کشته شد.

این انفجار به پنج وسیله نقلیه دیگر در نزدیکی از جمله یکی از آتش سوزی ها آسیب رساند.

داتوک شفیین مامات ، رئیس پلیس کلانتان گفت ، تحقیقات اولیه توسط تیم آتش نشانی و نجات نشان داد که ماشین منفجر شده حامل آتش بازی است.

“تاکنون تایید شده است که وی یک مرد 50 ساله است که راننده خودروی منفجر شده نیز بوده است. تأثیر انفجار همچنین منجر به تقسیم ماشین به دو قسمت شد.

وی هنگام دیدار در محل حادثه به خبرنگاران گفت: “انفجار نیرومند همچنین باعث پرتاب شدن جسد قربانی در حدود 20 متری وسیله نقلیه وی شد. چند دست و پا از جمله هر دو پا او قطع شد.”

شفیین گفت که چهار قربانی دیگر که نزدیک محل حادثه بودند نیز از جمله یک افسر پلیس زخمی شدند و همه آنها برای ادامه درمان به بیمارستان راجا پرمپوان زینب دوم در اینجا منتقل شدند.

فریده حسین ، همسر 49 ساله مقتول ، شناخته شده به نام ون حسن ون علی ، در سیمپانگ 4 ، کامپونگ سیره ، در اینجا گفت: “من انتظار نداشتم این اتفاق برای شوهرم بیفتد. من هنوز شوکه هستم.”

وانگ حسن همچنین دو دختر و یک پسر از خود به یادگار گذاشت.

محد خیرالانوار مهد زین ، 42 ساله ، شاهد این حادثه گفت: “من رعد و برق شدیدی شنیدم و حتی برخی فکر کردند بمب است ، اما وقتی از رستورانم فرار کردم ، دیدم چندین ماشین” پراکنده “شده با یکی از آنها در آتش. “، او گفت.

وی با بیان اینکه در آشپزخانه رستوران خود بود که حدود 40 متر از محل حادثه فاصله دارد ، با وضعیتی که مردم برای فرار می دوند اوضاع کاملاً آشفته بود و افزود که وی از چندین بازمانده دیگر نیز خواسته است کمک کنند.

وی افزود: “وقتی بدن قربانی ظاهراً به دیوار رستوران من پرتاب شد ، حتی بیشتر تکان دهنده بود.”

در این حادثه رستوران و فروشگاه مواد غذایی نیز آسیب دیدند. – برناما[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *