اسپانیا از 7 ژوئن از سفرهای دریایی بین المللی استقبال می کند

[ad_1]

مادرید (رویترز) – وزارت حمل و نقل روز شنبه اعلام کرد که اسپانیا به کشتی های کروز اجازه می دهد تا از 7 ژوئن در بندرهای خود پهلو بگیرند ، امیدوار است که بتواند بخش گردشگری ویران شده کشور را به موقع برای فصل تابستان نجات دهد.

بر اساس دستور روزنامه ایالت اسپانیا که روز شنبه منتشر شد ، مقامات دریایی اسپانیا از سرگیری را به دلیل کاهش میزان بروز COVID-19 و افزایش واکسیناسیون تأیید کردند.

اسپانیا در ژوئن 2020 ، هنگامی که بیماری همه گیر در سراسر اروپا گسترش یافت ، تماس کشتی های تفریحی را به بنادر خود ممنوع کرد. تعدادی از رویدادهای معروف توزیع با هواپیماهای دریایی در سراسر جهان مرتبط شده اند.

وزارت حمل و نقل روز شنبه گفت: “شرکت های حمل و نقل باید از اقدامات تعیین شده توسط وزارت بهداشت پیروی کنند تا امنیت کامل را هم برای مسافران سفر دریایی و هم برای شهرهایی که در آنها فرود می آیند ، تأمین کنند.”

وی افزود اسپانیا دومین مقصد محبوب سفرهای دریایی بین المللی در اروپا قبل از همه گیری بود.

اسپانیا ، که همچنین دومین کشور پر بازدید جهان در جهان قبل از بحران سلامت بود ، با بیش از 79000 مرگ ویروس کرونا و 3.7 میلیون مرگ یکی از کشورهای آسیب دیده در اروپا بود. گردشگری خارجی سال گذشته 80٪ سقوط کرد که تعدادی از محدودیت ها صنعت را متوقف کرد.

اما با کاهش عفونت ها ، واکسیناسیون در حال پیشرفت و بیشتر مناطقی که می توانند ساعات شب را از بین ببرند ، اسپانیا به دنبال بازگشایی صنعت حیاتی گردشگری خود در این تابستان است.

هفته گذشته ، نخست وزیر پدرو سانچز اعلام کرد که اسپانیا از 7 ژوئن به افراد از هرجای دنیا اجازه ورود به کشور را می دهد ، به شرط اینکه واکسینه شده باشند.

(گزارش جسیکا جونز ؛ ویرایش مارک پاتر)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *