اسپانیا گزارش می کند تعداد روزانه موارد جدید COVID-19 ، مادرید انگلیس را مقصر می داند

[ad_1]

مادرید: اسپانیا در روز چهارشنبه پس از تعطیلات کریسمس ، 38،869 عفونت جدید با COVID-19 گزارش کرد و مناطق گالیسیا ، لا ریوخا و کانتابریا آخرین مواردی بودند که محدودیت های ویروس کرونا را تشدید کردند.

علی رغم رشد نگران کننده ، سالوادور ایلا وزیر بهداشت تأکید کرد که با انجام 92000 دوز واکسن در 24 ساعت گذشته ، اسپانیا به میزان واکسیناسیون مطلوب رسیده است ، در حالی که کمتر از 5٪ از افراد از واکسیناسیون امتناع می ورزند.

وی به خبرنگاران گفت: “رد شدن (واکسن) بسیار کم ، تقریباً حدیثی است … ، به لطف بلوغ و اعتماد به علم در میان اسپانیایی ها.”

این واکسیناسیون در اسپانیا داوطلبانه بود ، اما روزنامه ال پائیس پیشتر گزارش داد که یک قاضی در گالیسیا به کارمندان بهداشت اجازه داده است که یک ساکن ناتوان در یک خانه نگهداری کننده را پیوند دهند ، و مخالفت های خانواده اش را برای محافظت از سلامتی وی معکوس کند.

در حالی که مقامات دولتی عفونت مارپیچی را ناشی از سهل انگاری پیروی از قوانین کریسمس می دانند ، رئیس بهداشت مادرید ، انریکه روئیز اسکودرو گفت که وی گمان می کند که نسخه بسیار مسری ویروس کرونا ، که برای اولین بار در اواخر سال گذشته در انگلیس شناسایی شد ، مقصر این امر است.

وی به رادیو Onda Cero گفت: “این به وضوح در افزایش عفونت نقش داشته است” و گفت صدها مورد مشکوک به نوع جدید در منطقه وی در دست بررسی است.

طبق گزارش وزارت بهداشت ، آخرین گزارش های روزانه مبلغ تجمعی را به 2،176،089 رسانده است ، در حالی که مرگ و میرها از سال سه شنبه به 52،878 رسیده است. ارقام رسمی 100 مورد تایید شده از نسخه انگلیسی را نشان می دهد ، در حالی که 70 مورد در روز سه شنبه.

برخلاف پرتغال همسایه ، که پس از حرکات مشابه در سایر کشورهای اروپایی در حال آماده سازی محاصره جدید در این هفته است ، مقامات اسپانیایی گفته اند بازگشت به اقوام ضروری نیست.

در عوض ، مناطق ترکیبی از ساعات شب ، محدودیت های جمع آوری و محدودیت های زمان کار را افزایش می دهند.

منطقه شمال غربی گالیسیا ، که رکورد 1047 مورد جدید را در روز چهارشنبه گزارش کرد ، تمام سفرهای جزئی به هفت شهر بزرگ خود را ممنوع کرد ، به بارها و رستوران ها گفت که ساعت 4 بعد از ظهر تعطیل شوند ، و ساعت ممنوعیت رفت و آمد به 10 شب منتقل شد.

تولید شراب La Rioja به شرکتهای ناچیز دستور داد تا ساعت 5 عصر جلسات گروهی را ببندند و جلسات گروهی را به چهار جلسه محدود کنند ، در حالی که باز کردن مراکز خرید در Cantabria در آخر هفته ممنوع است. مورسیا و جزایر مایورکا و ایبیزا در حال حاضر فقط افراد از یک حباب دیگر اجازه ملاقات دارند.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده است و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *