افتتاح چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده بایدن “بازسازی اتحاد … غلبه بر مشکلات با اتحاد مجدد ایالات متحده” صدای آمریکا

[ad_1]

جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده از 20 ام آغاز به کار کرد. رئیس جمهور بایدن در سخنرانی افتتاحیه خود گفت که اتحاد را بازسازی کرده و ایالات متحده را متحد خواهد کرد. اگرچه ایالات متحده با چالش های زیادی روبرو است ، اما آنها بر آمادگی خود برای اتحاد و غلبه بر مردم آمریکا تأکید کردند. گزارشگر هام جی ها گزارش می دهد.

رئیس جمهور جو بایدن با سخنرانی افتتاحیه خود در تاریخ 20 ام ، قصد خود را برای برقراری روابط با اتحاد روشن اعلام کرد.

[녹취: 바이든 대통령] “ما اتحاد خود را ترمیم خواهیم کرد و یک بار دیگر با جهان درگیر خواهیم شد. نه برای پاسخگویی به چالش های دیروز ، بلکه برای امروز و فردا. و ما نه تنها با مثال قدرت خود ، بلکه با قدرت مثال خود نیز پیش خواهیم رفت. ما یک شریک قوی و قابل اعتماد برای صلح ، پیشرفت و امنیت خواهیم بود. “

رئیس جمهور بایدن در مراسم تحلیف خود در آن روز گفت: “ما اتحادیه خود را بازسازی خواهیم کرد و دوباره با جهان درگیر خواهیم شد” و تأکید کرد که این مسئله مربوط به چالش دیروز نیست ، بلکه چالش های امروز و فردا است.

وی گفت: “ما با الگوبرداری خواهیم کرد ، فقط قدرت خود را نشان نمی دهیم.” ما به یک شریک قوی و قابل اعتماد برای صلح ، پیشرفت و امنیت تبدیل خواهیم شد.

رئیس جمهور بایدن گفت که او می داند امروز همه دنیا ایالات متحده را زیر نظر دارند و تأکید کرد که پیام او به سایر کشورها این است “ایالات متحده آزمایش شده و ما قدرتمندتر هستیم.”

پیام اصلی پیام تحلیف رئیس جمهور بایدن ، که حدود 21 دقیقه به طول انجامید ، “ادغام” بود.

رئیس جمهور بایدن بیش از ده بار از کلمه وحدت استفاده کرده است ، و این موضوع را روشن ساخت که بر اتحاد مردم تقسیم شده آمریکا تمرکز خواهد کرد.

[녹취: 바이든 대통령] “در این روز ژانویه ، تمام روح من در این است: متحد کردن آمریکا ، متحد کردن مردم ما ، متحد ملت ما. و من از هر آمریکایی می خواهم که در این امر به من بپیوندد. “

وی می گوید تمام روح وی امروز در اتحاد ایالات متحده و اتحاد ملت ها و ملت ها است و همه آمریکایی ها را به پیوستن دعوت می کند.

رئیس جمهور بایدن گفت ، “ما باید برای مبارزه با دشمنانی که با آنها روبرو می شویم مانند خشم و کینه ، نفرت ، افراط گرایی ، قانون گریزی ، خشونت ، بیماری ، بیکاری و ناامیدی متحد شویم.” من میتوانم.”

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده در مراسم تحلیف در كاپیتول در واشنگتن در 20 ام روز سوگند یاد كرد ، در حالی كه همسرش جیل بایدن و خانواده اش تماشا می كردند.

[녹취: 바이든 대통령] “متحد شدن برای مبارزه با دشمنانی که با آنها روبرو هستیم: خشم ، کینه ، نفرت ، افراط گرایی ، قانون گریزی ، خشونت ، بیماری ، بیکاری و ناامیدی. با وحدت می توانیم کارهای بزرگ ، کارهای مهمی انجام دهیم. “

وی همچنین با قدردانی از کسانی که از او حمایت کردند گفت: “این قلب فرومایه ایمان است.”

وی همچنین از کسانی که حمایت نکردند ، پرسید: “لطفاً هنگام حرکت به جلو ما را تماشا کنید و از من و قلبم قدردانی کنید.”

و اگر هنوز موافق نیست ، گفت: “این کار را بکن” ، و “این دموکراسی است ، آمریکا”.

رئیس جمهور بایدن همچنین برای رسیدگی به چالش های پیش روی ایالات متحده آمادگی نشان داد.

[녹취: 바이든 대통령] “ما با حمله به دموکراسی و حقیقت خود ، یک ویروس خشمگین ، بی عدالتی در حال رشد ، نیش نژادپرستی سیستمی ، جو بحران ، نقش آمریکا در جهان روبرو هستیم. هر یک از آنها کافی خواهد بود تا از راه های عمیق ما را به چالش بکشد. اما واقعیت این است که ما یک باره با همه آنها مقابله می کنیم و یکی از سخت ترین مسئولیت هایی را که به عهده ما بوده است به این ملت ارائه می دهیم. اکنون آزمایش خواهیم کرد. قدم برمی داریم؟ همه ما؟ وقت جسارت است زیرا کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. “

ایالات متحده با حمله به دموکراسی و حقیقت ، ویروسهای شدید و نابرابری در حال رشد ، نژادپرستی ساختاری ، بحران آب و هوا و نقش آن در جهان روبرو است ، که هیچ یک از آنها چالش عمیقی برای ایالات متحده نیست.

به گفته وی ، رئیس جمهور بایدن گفت که تمام این چالش ها با آنها روبرو شده است و این یکی از بزرگترین مسئولیت های آمریکا شده است.

بنابراین او گفت: “وقت آن رسیده است که شجاع باشید و کارهای زیادی انجام دهید.”

پس از مراسم تحلیف ، رئیس جمهور بایدن توسط ارتش بازرسی شد و برای تهیه تاج گل به گورستان ملی آرلینگتون منتقل شد.

بعد از ظهر ، دفتر کاخ سفید از دفتر بیضی شکل چندین دستور ریاست جمهوری را امضا کرد تا به ویروس ویروسی جدید پاسخ دهد ، به سازمان بهداشت جهانی (WHO) بپیوندد و ممنوعیت ایالات متحده را برای برخی از کشورها لغو کند. آن آغاز شده.

این جیها هام است ، اخبار صدای آمریکا.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *