انتاریو مدارس را برای آموزش شخصی تا پاییز بسته نگه دارد

[ad_1]

(رویترز) – استان انتاریو کانادا مدارس را برای پرداخت شهریه شخصی تا ابتدای سال تحصیلی جدید در ماه سپتامبر بسته نگه می دارد ، حتی اگر تعداد موارد COVID-19 خاتمه یافته و استان در حال بررسی زودتر از برنامه قبلی است ، نخست وزیر وزیر داگ فورد گفت. چهارشنبه.

انتاریو ، پرجمعیت ترین استان کانادا ، در ماه آوریل مدارس را به یادگیری آنلاین بازگرداند زیرا موج سوم COVID-19 مجهز به انواع مختلف تهدید به تصاحب سیستم های بیمارستان و مراقبت های بهداشتی بود.

فورد با اشاره به افزایش خطر ناشی از گزینه هایی که برای افراد جوان تر وجود دارد ، گفت: “تصمیم برای بسته نگه داشتن مدارس” یک انتخاب دشوار بود ، اما من – و تکرار می کنم که نخواهم کرد – در حال حاضر با کودکان خود خطرات غیر ضروری نخواهم کرد.

اما فورد همچنین گفت که اگر رئیس ارشد پزشکی برکت دهد ، این استان می تواند برنامه افتتاحیه سه مرحله ای برنامه ریزی شده خود را زودتر آغاز کند.

در ماه مه ، این استان اعلام کرد که در صورت تحقق اهداف خاص واکسیناسیون ، در هفته 14 ژوئن به آرامی رستوران ها و خرده فروشان را باز خواهد کرد.

در مواجهه با س aboutالاتی در مورد اینکه آیا اقتصاد را به جای مدارس انتخاب می کند ، فورد گفت که معلمان و دانش آموزان کافی برای ایمن سازی مدارس واکسینه نشده اند.

به طور جداگانه ، مقامات بهداشت استان روز چهارشنبه گفتند که با افزایش منابع و ادامه گزینه ها ، دوزهای دوم واکسن باید زودتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود ، ارائه شود.

کانادا دوز دوم را به 16 هفته موکول کرده است زیرا اصرار دارد اولین عکسها را در دست مردم بگیرد. اکنون تقریباً 60٪ از بزرگسالان اولین دوز را دریافت کرده اند ، در حالی که کمتر از 6٪ به طور کامل واکسینه شده اند.

(گزارش مویرا واربورتون در ونکوور و استیو شرر در اوتاوا ؛ ویرایش: نیک مک فی)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *