این فیلم ویروسی منجر به زنی با دوچرخه می شود که در باتو پهات دستگیر شده است

[ad_1]

BATU PAHAT: یک فیلم ویروسی از یک موتورسوار زن با یک خلبان مرد که یک آبشار را روی چرخها اجرا می کرد منجر به دستگیری آنها توسط پلیس شد.

اسماعیل دولاه ، معاون OCPD ، Batu Pahat گفت پلیس این فیلم را مشاهده کرد ، که در رسانه های اجتماعی منتشر شد ، و نشان می داد که مظنونان در حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر جمعه (21 مه) بدلکاری می کنند.

“تحقیقات قبلی نشان داده است که آبشار ، که حدود 31 ثانیه به طول انجامید ، در امتداد Jalan Dato سید Esa در تاریخ 10 مه در اینجا رخ داده است.

وی روز شنبه (22 مه) در اینجا گفت: “بر اساس اطلاعات ، پلیس یک موتورسوار زن 21 ساله و یک خلبان پسر 16 ساله در خانه های خود در نزدیکی Jalan Pantai اینجا در حوالی ساعت 4.45 بعد از ظهر روز جمعه دستگیر کرد.”

ACP اسماعیل همچنین افزود كه در جریان دستگیری ، پلیس همچنین یك موتورسیكلت را كه توسط مظنونان برای انجام ترفند خطرناك مورد استفاده قرار گرفت ، توقیف كرد.

وی با بیان اینکه “این دو مظنون از آن زمان توسط پلیس با قرار وثیقه آزاد شده اند” ، افزود: این پرونده تحت بند 42 (1) قانون حمل و نقل جاده ای 1987 (اصلاحیه 2020) در دست بررسی است.

وی به عموم مردم توصیه کرد از هرگونه شیرین کاری خطرناک که زندگی آنها و دیگر کاربران جاده را به خطر می اندازد ، استفاده نکنند و والدین باید فرزندان خود را از نزدیک تحت نظر بگیرند.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *