این مقام بهداشت عمومی آلمان تا پایان سال همه گیری را تحت کنترل می بیند

[ad_1]

برلین: رئیس بهداشت عمومی روز پنجشنبه گفت: آلمان تا پایان سال همه گیر ویروس کرونا را کنترل خواهد کرد ، اما ویروس ویروس ویروس جدید خطرناک تر شدن وضعیت است.

لاوتر ویلر ، رئیس م Instituteسسه بهداشت رابرت کوچ ، در یک کنفرانس خبری گفت که تاکنون ، آلمان 16 مورد از افراد مبتلا به ویروس ویروس در انگلیس و چهار مورد از آفریقای جنوبی را ثبت کرده است.

وی گفت که تمام پرونده ها تاکنون توسط افرادی که به خارج از کشور سفر می کنند کشف و ضبط شده است.

وی با اشاره به نوع جدید ویروس کرونا در برزیل گفت ، این آخرین تغییراتی نخواهد بود.

“ما تغییرات بیشتری خواهیم داشت … بنابراین سفر نکنید.”

ویلر گفت ، بیمارستان های 10 استان از 16 استان آلمان با تنگنا روبرو هستند ، زیرا 85٪ از تخت های بخش های مراقبت ویژه توسط بیماران ویروس کرونا استفاده شده است.

وی از افرادی که برای واکسیناسیون COVID-19 به آنها پیشنهاد شده است برای کاهش تنش در بیمارستان ها این واکسن را خواستار شد ، گفت: مردم باید به رعایت فاصله اجتماعی و قوانین بهداشتی پایبند باشند.

ویلر با بیان اینکه پس از آن واکسن های کافی برای تلقیح کل جمعیت در دسترس خواهد بود ، گفت: “در پایان سال ، این بیماری همه گیر را کنترل خواهیم کرد.”

روز پنجشنبه ، RKI گزارش 25،164 مورد ویروس کرونا و 1،244 مورد مرگ را که یک رکورد است ، نشان می دهد ، تعداد کل مرگ و میر در آلمان از ابتدای شیوع همه گیر به 43،881 رسیده است.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده است و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *