بازبینی وعده داده شده بایدن درباره خروج از افغانستان هنوز آغاز نشده است – منبع

[ad_1]

واشنگتن (رویترز) – یک منبع آگاه با وضعیت گفت: دولت بایدن هنوز بازبینی وعده داده شده در مورد اقدامات خود در خروج ایالات متحده از افغانستان را آغاز نکرده است ، زیرا مقامات بر موضوع فوری تر تخلیه تمرکز کرده اند.

پرزیدنت جو بایدن ، که با انتقاد شدید قانونگذاران دو حزبی برای مقابله با بحران روبرو شده است ، روز چهارشنبه در مصاحبه ای با ABC News گفت که “ما به عقب برمی گردیم و می بینیم” که آیا خروج آمریکا از این بهتر می تواند انجام شود.

جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز سه شنبه به خبرنگاران گفت “ما یک شستشوی داغ گسترده انجام خواهیم داد” ، که به معنی ارزیابی اثربخشی نحوه برخورد با خروج است.

وی گفت: “ما به هر جنبه ای از بالا به پایین نگاه خواهیم کرد.”

روز پنجشنبه در پاسخ به این سوال که آیا بازبینی آغاز شده است یا نه ، یک منبع به شرط ناشناس ماندن به رویترز گفت که در حال حاضر تمرکز ایالات متحده بر عملیات میدانی و خروج بیشتر افراد ممکن از افغانستان است.

چندین کمیته کنگره به https://www.reuters.com/world/us/us-lawmakers-set-hearing-probe-events-afghanistan-2021-08-17 وعده داده اند که جلسات را برگزار کنند و کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان نیز جلسه اطلاعات طبقه بندی شده روز دوشنبه در مورد وضعیت جامعه اطلاعاتی.

بایدن روز چهارشنبه به ABC گفت: “این ایده که به نحوی راهی برای خروج بدون هرج و مرج وجود دارد ، من نمی دانم چگونه”.

(گزارش استیو هلند ؛ ویرایش هدر تیمونز و دایان کرافت)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *