بازرسی تاج اجباری در فرودگاه های کانادا صدای آمریکا

[ad_1]

مقامات کانادایی آزمایشهای تاجی را بر روی کلیه مسافران هوایی که به ایستگاه می رسند در آینده انجام می دهند. علاوه بر این ، شرکت های هواپیمایی اصلی کانادا پروازهای خود به مکزیک و کارائیب را تا 30 آوریل متوقف می کنند.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 29th گفت که او همان سیاست را به عنوان بخشی از اقدامی برای جلوگیری از هجوم ویروس های جهش یافته دنبال می کند.

این اقدام علاوه بر اقدامات قرنطینه ای فعلی است که مستلزم ارائه نامه تأیید تاج در نقطه عزیمت پرواز است. پس از ورود ، انتظار می رود که بازرسی اندکی پس از دوره آماده سازی انجام شود.

بر این اساس ، مهاجران کانادایی تا سه روز پس از بازرسی در محل های تعیین شده توسط دولت باقی می مانند و منتظر نتیجه و پرداخت هزینه ها هستند.

نخست وزیر ترودو توضیح داد که انتظار می رود هزینه ها برای هر نفر بیش از 2000 دلار کانادا (تقریباً 1560 دلار) باشد.

در همین حال ، نخست وزیر ترودو گفت که در آینده ، مسافرانی که از طریق زمین از مرزهای ایالات متحده به این کشور وارد می شوند نیز باید نتایج آزمایش تاج منفی را ارائه دهند که طی چند هفته اجرا می شود.

دولت کانادا در حال حاضر حرکات جزئی ترافیک زمینی را به استثنای پرسنل پزشکی و حمل و نقل ممنوع می کند ، اما نیازی به آزمایش تاج ندارد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *