بایدن طرح توزیع واکسن ویروس کرونا را به طور مناسب ارائه می دهد

[ad_1]

ویلمینگتن ، دل: رئیس جمهور منتخب جو بایدن برنامه خود را برای افزایش واکسیناسیون علیه COVID-19 در حالی که آماده می شود برای شروع به کار در میان افزایش سطح عفونت و اجرای زودهنگام دولت ترامپ ، که وی آن را “شکست بزرگ” خواند ، شرح می دهد. “

بایدن قول داده که اقدامات جدی تری نسبت به سلف خود ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، و مهار 100 میلیون عکس واکسن در آغوش آمریکایی ها در طی 100 روز نخست کار خود انجام دهد.

بایدن در سخنرانی اواخر روز پنجشنبه هنگام رونمایی از طرح محرک 1.9 تریلیون دلاری برای مبارزه با ویروس و احیای بیماری همه گیر گفت: “واکسن ها امید زیادی دارند … اما گسترش واکسن در ایالات متحده تاکنون ناکام مانده است.” اقتصاد

انتظار می رود دموکرات ، که روز چهارشنبه روی کار است ، با جزئیات بیشتری طرح خود را برای جلوگیری از ویروس کرونا ، که منجر به کشته شدن بیش از 385،000 نفر در ایالات متحده و آلوده شدن تقریبا 7٪ از مردم به ویروس کرونا ، ارائه شود.

وی این طرح را بعد از ظهر جمعه در نزدیکی منزل خود در ویلمینگتون ، دلاور ارائه خواهد داد.

بایدن با اعلام پیشنهاد محرک خود ، که شامل 20 میلیارد دلار برای توزیع واکسن و 50 میلیارد دلار برای آزمایش ویروس کرونا است ، متعهد شده است “آسمان و زمین را حرکت دهد” تا بیشتر آمریکایی ها را واکسینه کند.

بایدن گفت: “این یکی از چالش برانگیزترین تلاشهای عملیاتی است که ما به عنوان یک ملت انجام داده ایم.”

دولت ترامپ قصد داشت تا پایان سال 2020 دوز واکسن به 20 میلیون آمریکایی بدهد ، اما در رسیدن به این هدف ناکام ماند.

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، از روز پنجشنبه ، فقط 11.1 میلیون تصویر ویروس کرونا از بیش از 30 میلیون دوز توزیع شده در ایالت ها پیوست شده است.

مقامات فدرال عمدتاً ایالت ها را برای مدیریت توزیع ترک کرده اند ، که منجر به اختلاف زیادی در سطح واکسیناسیون می شود ، حتی با مرگ روزانه به بالاترین سطح.

دولت ترامپ در این هفته اعلام کرد که میلیون ها دوز واکسن COVID-19 را که برای شلیک دوم بازداشت کرده بود آزاد می کند و از ایالت ها خواست تا این سرعت را به همه آمریکایی های بالای 65 سال یا مبتلا به بیماری های مزمن پزشکی ارائه دهند. دولت می گوید انتظار دارد تا پایان هفته آینده به 1 میلیون عکس در روز برسد.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *