با وجود گزینه COVID نیازی به تعطیلی مدارس در فرانسه نیست

[ad_1]

پاریس: تعطیلی مدارس در فرانسه ضروری نیست ، اما اقدامات محدود جدید باید برای کاهش سرعت آلودگی به COVID-19 و به ویژه گسترش نسخه انگلیسی انجام شود ، مشاور عالی علمی دولت روز چهارشنبه گفت.

ژان فرانسوا دلفراسی در رادیو franceinfo صحبت کرد و افزود که “او بسیار نگران” این گزینه مسری تر ، که به سایر کشورهای اروپایی اطراف فرانسه رسیده است ، و بر ضرورت اقدام در اسرع وقت تأکید کرد.

وی گفت: “هرچه سریعتر تصمیم بگیریم ، موثرتر خواهند بود.”

رئیس جمهور امانوئل مکرون در حال بحث درباره احتمال بیشتر اقدامات با وزرای ارشد است. رسانه های فرانسوی گزارش دادند ، مقررات منع رفت و آمد ملی می تواند تا ساعت 18:00 از ساعت 20:00 منتقل شود ، همانطور که قبلا در برخی از مناطق شرق و جنوب شرقی اتفاق افتاده است.

تاکنون ، سومین قفل ملی بی جا به نظر می رسد ، اگرچه تعداد عفونت های جدید روزانه ، به طور متوسط ​​بیش از 18000 ، تقریبا چهار برابر بیشتر از هدف دولت کمتر از 5000 است که محاصره دوم در 15 دسامبر پایان یافت.

اگرچه دلفرائیسی گفت كه دولت نباید مدارس را تعطیل كند تا شیوع این بیماری را محدود كند ، اما وی توصیه می كند كه این مدارس تحت نظارت دقیق تری قرار بگیرند و افزود كه به محض كشف پرونده انگلیسی ، مدرسه باید تعطیل شود.

Delfraissy همچنین تأیید کرد که واکسن های COVID-19 ساخته شده توسط Pfizer-BioNTech و Moderna در برابر نسخه انگلیسی موثر هستند ، اما گفت که این نسخه برای نسخه آفریقای جنوبی ایجاد نشده است.

وی گفت: “گزینه های دیگری وجود دارد ، یکی در شرق سوئیس و دیگری در برزیل ، که ما واقعاً درباره آنها چیز زیادی نمی دانیم.”

Delfraissy تأیید کرد که نوع انگلیسی نشان دهنده حدود 1٪ از جدیدترین عفونت های COVID-19 در فرانسه است ، و گفت که این حدود 1000 مورد در کشور است.

وی سه ماه آینده را “مسابقه” بین نسخه انگلیسی ویروس و توانایی واکسیناسیون آسیب پذیرترین افراد توصیف کرد.

دولت فرانسه ، که نسبت به احساسات شدید ضد واکسیناسیون در فرانسه محتاط است ، به دلیل کندی روند کمپین واکسیناسیون در مقایسه با سایر کشورها مورد انتقاد قرار گرفته است ، هرچند در روزهای اخیر گسترش این روند تسریع شده است.

دلفراسی با بیان اینکه در مورد کمپین واکسیناسیون خوش بین هستم گفت: “سه ماه آینده دشوار خواهد بود ، در بهار اوضاع کمی بهبود می یابد ، اما در اواخر تابستان واقعاً باید بهبود یابد.”

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *