بخش بهداشت S’gor اقدامات آماده سازی بیمارستان را برای مقابله با جهش در موارد Covid-19 افزایش می دهد

[ad_1]

PETALING JAYA: داتوك دکتر شعاری نگادیمان می گوید ، بخش بهداشت سلانگور در حال افزایش آموزش در بیمارستان های دولتی برای تأمین ظرفیت مورد نیاز بیماران مبتلا به Covid-19 ، به ویژه در گروه های 3 تا 5 است. (عکس).

مدیر بهداشت ایالتی گفت که این بخش می خواهد پس از عکس های ویروسی از وضعیت آنجا ، وضعیت عمومی بیمارستان های سلانگور ، به ویژه بیمارستان سردنگ را به اطلاع مردم برساند.

در این عکس ها که ویروسی شده است ، یک بیمار روی زمین افتاده دیده می شود ، در حالی که دیگران در یک چادر در شرایط ناخوشایند دیده می شوند.

“بعد از اوج گرفتن موارد در سلانگور هر روز ، بخش آماده شده است تا با افزایش ظرفیت مورد نیاز بیماران مبتلا به Covid-19 ، به ویژه در گروه های 3 تا 5 مقابله کند.

دکتر شعاری روز شنبه (24 ژوئیه) گفت: “ما برخی از خدمات بالینی را به بیمارستانهای خصوصی واگذار می کنیم تا ازدحام در تسهیلات عمومی را کاهش داده و به بیماران ، به ویژه بیماران غیر کووید -19 ، درمان دهیم.”

وی افزود که چنین اقدامات برون سپاری مطابق با پروتکل و معیارهای وزارت بهداشت در انتخاب بیماران و بیمارستان های شرکت کننده کنترل خواهد شد.

وی گفت: “هر بیمارستان همچنین در حال بهینه سازی امکانات موجود مانند اتاق عمل ، بخش و کلینیک برای پاسخگویی به رشد بیماران است.”

دکتر شعاری گفت که استفاده از چادرهای اضافی به عنوان بندهای موقت در بخش های اضطراری سلنگور نیز اجرا شده است.

“عکس های ویروسی شامل بیمارستان سردنگ ، بخش اورژانس آنها را نشان می داد در حالی که مرکز منتظر دریافت تجهیزات ، از جمله چادرهای تهویه مطبوع و فن است.

وی با بیان اینکه 81 تخت اضافی برای این کار تهیه شده است ، گفت: “کار در راه اندازی چادرهای بیمار Covid-19 ، مجهز به تهویه مطبوع ، پنکه ، آبگرمکن ، توالت و برق در 21 ژوئیه به پایان رسید.”

وی گفت این بخش همیشه متعهد به ارائه درمان بهینه برای همه بیماران است و مردم را به پیروی از روشهای عملیاتی استاندارد فراخواند.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *