به گفته پلیس ، شش گزارش برای پیشنهاد اهدا دوز واکسن Penov’s Sinovac Covid-19 ارسال شده است.

[ad_1]

GORDZHOV GRAD: پلیس با پیشنهاد اهدا دو میلیون دوز واکسن Sinovac Covid-19 به پنانگ در این پرونده مداخله کرد.

داموک سحاب الدین عبد منان ، رئیس پلیس ایالت کم ، گفت که دامنه تحقیق شامل اعتبار و وضعیت شرکت ارائه دهنده کمک مالی و همچنین نقش های شخصی است که در نامه پیشنهادی به دولت پنانگ معرفی شده است.

وی افزود: در رابطه با پیشنهاد اهدای دوزهای واکسن به پنانگ تاکنون شش گزارش پلیس ثبت شده است.

به گفته Comm Sahabudin ، گزارش ها توسط چندین نفر به نمایندگی از احزاب سیاسی و همچنین توسط دفتر وزیر ارشد پنانگ (CMO) ارسال شده است.

وی روز یکشنبه (23 مه) در بیانیه ای گفت: “تحقیقات توسط وزارت تحقیقات جنایی بازرگانی امور خارجه تحت بندهای 420 و 511 قانون مجازات آغاز شده است.”

Comm Sahabudin گفت مظنون نماینده Xintai Enterprise Development Ltd مستقر در هنگ کنگ است که گمان می رود با ارائه دو میلیون دوز واکسن Sinovac Covid-19 سعی در فریب دولت پنانگ داشته است.

وی گفت که تحقیقات اولیه نشان داده است که نویسنده نامه ، مدیر عامل Xintai Development Enterprise Ltd نیست ، همانطور که در نامه آمده است ، بلکه فقط نماینده ای است که توسط این شرکت به صورت شفاهی منصوب شده است.

وی گفت: “نویسنده نامه همچنین تأیید کرده است که امضای نامه ارسال شده به سازمان آزادیبخش فلسطین متعلق به وی بوده است.”

کمس سحابدین گفت که تحقیقات در مورد این موضوع هنوز در مراحل ابتدایی است و پلیس شهادت اهدا کننده ادعا شده ، سرویس ایمنی ملی Covid-19 و PLO را ثبت خواهد کرد.

وی افزود که اسناد تحقیق پس از اتمام همه تحقیقات برای مشاوره و نظر به معاون دادستانی ایالت ارسال می شود.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *