تامین آب 36 منطقه در Hulu Langat ، Petaling به طور کامل تا دوشنبه (6 سپتامبر) بازسازی شد

[ad_1]

PETALING JAYA: تامین آب 36 منطقه در مناطق Hulu Langat و Petaling ، که هنوز وصل نشده اند ، تا ساعت 6 صبح روز دوشنبه (6 سپتامبر) به طور کامل بازیابی می شود.

این امر پس از آن صورت می گیرد که بیانیه Pengurusan Air Selangor Sdn Bhd روز یکشنبه در ساعت 7.30 صبح منتشر شد ، که بر اساس آن میزان بازیابی منبع آب در دو منطقه به ترتیب 92.6 and و 81.4 is است.

به دنبال تعطیلی کارخانه تصفیه خانه Sungai Semenyih در پی کشف آلودگی در Sungai Semenyih ، در مجموع 463 منطقه در پنج منطقه در دره Klang ، از جمله کوالا لنگات ، Putrajaya و Sepang ، تحت تأثیر قطعی های آب پیش بینی نشده قرار گرفتند.

تامین آب در سه منطقه دیگر به طور کامل احیا شده است.

سخنگوی ایر سلانگور گفت دوره بازیابی منابع آب بسته به موقعیت و فاصله محل مصرف کنندگان بسته به منطقه متفاوت است.

سخنگو گفت: “ما به مصرف كنندگانی كه منبع آب دریافت كرده اند توصیه می كنیم كه قبل از استفاده از آن برای مصرف روزانه ، شیر را تا زمانی كه آب آن تمیز نباشد كار كنند.”

آنها افزودند: “ایر سلانگور” امیدوار است مصرف کنندگانی که آب دریافت کرده اند از آب خود عاقلانه استفاده کنند تا اطمینان حاصل شود که روند بازیابی در مناطق آسیب دیده دیگر بدون مشکل و طبق برنامه پیش می رود.

به روز رسانی در مورد تامین آب را می توانید از برنامه Air Selangor ، فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر دریافت کنید یا با مرکز تماس با شماره 15300 تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر ، از www.airselangor.com دیدن کنید یا از برنامه Air Selangor استفاده کنید.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *