تیم تحقیق تاج WHO از مرکز کنترل بیماری استان هبی بازدید می کند | صدای آمریکا

[ad_1]

تیم تحقیق بین المللی سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، که از ووهان ، چین بازدید کرد ، امروز (اول) برای کشف ریشه های جدید عفونت ویروس کرونا ، از مقامات بهداشتی که اوضاع محلی را در روزهای اولیه شیوع ویروس مدیریت کردند ، بازدید کرد.

AP گزارش داد که تیم تحقیق در همان روز از مرکز کنترل بیماری استان هبی (CDC) و دفتر شهر ووهان بازدید کردند تا تحقیقات میدانی را انجام دهند.

شناخته شده است که تیم تحقیق حدود 4 ساعت در CDC در استان هبی اقامت داشتند و با مقامات مصاحبه کردند.

یک محقق به خبرنگاران گفت که “ما یک جلسه مهم و خوب داشتیم” پس از بازدید از سایت ، اما جزئیات خاصی را فاش نکرد.

یک روز قبل ، محققان از یک بازار عمده فروشی غذاهای دریایی بازدید کردند ، جایی که اولین وفور آلودگی به ویروس کرونا و یک بازار بزرگ سنتی که به عنوان یک مرکز خرید مواد غذایی بود ، هنگام بسته شدن ووهان به مدت 70 روز گزارش شد.

تیم تحقیقاتی WHO ، متشکل از 13 کارشناس چند ملیتی ، در روز چهاردهم وارد ووهان شدند ، یک دوره قرنطینه دو هفته را گذراندند و در تاریخ 29 ام شروع به کار کردند.

در تاریخ 30th ، ما از بیمارستان Jinintan در ووهان بازدید کردیم ، جایی که بیماران آلوده به ویروس در اوایل سال گذشته تحت درمان قرار گرفتند ، قبل از اینکه بیماری همه گیر تاج به طور جدی انجام شود و تحقیقاتی را انجام دهد.

رویترز گزارش داد ، مقامات چینی به طور خاص برنامه تحقیقات میدانی دو هفته ای توسط تیم تحقیق بین المللی را فاش نکردند و همچنین دسترسی خبرنگاران به تیم تحقیق را محدود کردند.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *