جانسون بریتانیایی با اشاره به Black Lives Matter ، عکسی از نقاشی دیواری بایدن را می دهد

[ad_1]

کاربیس بی ، انگلیس (رویترز) – دفتر رهبر انگلیس روز پنجشنبه اعلام کرد ، نخست وزیر بوریس جانسون به رئیس جمهور آمریکا یک عکس قاب از یک نقاشی دیواری بریتانیایی را نشان می دهد که فردریک داگلاس ، لغو قانون شکن در قرن 19 را نشان می دهد.

بایدن در پاسخ به جانسون ، دوچرخه سواری مشتاق ، دوچرخه و کلاه ایمنی ساخت آمریکا و یک روسری ابریشمی و کیف چرمی ساخته شده توسط همسران نظامی برای همسرش کری داد.

هدیه جانسون در جریان اجلاس G7 ، که نشان دهنده اولین تعامل رسمی بایدن در خارج از کشور و فرصتی برای تقویت روابط بین اقیانوس اطلس است ، جنبشی برای جنبش زندگی سیاه است ، که روابط نژادی را به اوج هر دو طرف سوق داده است.

داگلاس از برده داری در ایالات متحده فرار کرد تا به رهبر الغا کنندگان تبدیل شود ، که در انگلیس و ایرلند گشت و گذار کرد ، که بایدن با آنها روابط خانوادگی داشت.

بایدن از سخنان داگلاس در سال 2020 درمورد نژاد در زمانی صحبت كرد كه این كشور با س questionsالاتی در مورد بی عدالتی نژادی معاصر و تاریخی ناشی از یك جنبش اعتراضی روبرو شده است كه به انگلیس نیز سرایت كرده و همین امر موجب بروز چنین طغیانی شده است.

این نقاشی دیواری توسط هنرمند راس بلر که از هشتگ #blacklivesmatter برای اولین ارائه آنلاین آهنگ در سال 2020 استفاده کرده بود ، بر روی دیوار یک گوشه خیابان مسکونی در ادینبورگ ، شهری که داگلاس در آن تور اقامت داشت ، نقاشی شده است.

نقاشی دیواری سیاه و سفید داگلاس توسط ملیسا هیتون ، شهروند آمریکایی بریتانیایی ، دوتایی گرفته شده است.

بانوی اول ایالات متحده ، جیل بایدن ، چاپ اول درخت سیب ، مجموعه داستانهای کوتاه دافنه دو موریر ، نویسنده انگلیسی قرن بیستم ، را که در کورن وال ، گوشه دیدنی انگلستان و میزبان اجلاس G7 زندگی می کرد ، دریافت کرد.

(گزارش ویلیام جیمز و الیزابت پایپر ؛ ویرایش شده توسط مایکل هولدن)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *