خط هوایی سیک و سازمان های غیردولتی برای تأمین اکسیژن ساز اندونزی متحد می شوند

[ad_1]

PETALING JAYA: هواپیمایی مالزی برهاد به یک سازمان بشردوستانه مالزی کمک می کند تا اکسیژن سازهای اهدا شده را بدون هیچ هزینه ای به اندونزی تحویل دهد.

سیکهای متحد مالزی روز چهارشنبه (4 اوت) اولین محموله اکسیژن ساز MAB Kargo را برای پروژه Help Indonesia Breathe تحویل دادند.

سپس این غلیظ کننده های اکسیژن با پرواز از فرودگاه بین المللی کوالالامپور در روز چهارشنبه از ماس کارگو به جاکارتا منتقل می شوند.

این محموله اولین مورد از 50 غلیظ اکسیژن به ارزش 190،000 RM به عنوان بخشی از پروژه Help Indonesia Breathe بود.

از متمرکز کننده ها در مرکز مراقبت کووید ، که در منطقه تانگرنگ سلاتان توسط Yayasan Social Guru Nanak تأسیس شده است ، برای حمایت از سیستم پزشکی بیمار و نجات جان بیشترین افراد ممکن استفاده خواهد شد.

سیکهای متحد پیش از این در اوج بحران کووید -19 100 غلیظ به هند ارائه داده بودند و عملیات مراقبت از کووید را در مالزی نیز رهبری می کردند.

در مالزی ، این سازمان اکسیژن را از طریق کیسه های اکسیژن و غلظت اکسیژن توزیع می کند تا به بیماران کمک کند بدون در نظر گرفتن منشا با عفونت مبارزه کنند.

Mandeep Singh ، افسر ارشد عملیات یونایتد سیک ها ، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “ما تنها زمانی می توانیم با این همه گیری مبارزه کنیم که همه مراقب آن باشند. ما باید در سطح جهانی فکر کنیم تا همه چیز به حالت عادی برگردد.”

ابراهیم محمد صالح مدیر عامل MAB Kargo Sdn Bhd گفت که آنها خوشحالند که از طریق همتای خود Yayasan Social Guru Nanak در کنار سیکهای متحد برای مردم اندونزی در این جنبش بشردوستانه شرکت کرده اند.

وی گفت: “این واقعاً موردی است که شما می توانید کمی انجام دهید ، اما با هم می توانیم به چیزهای زیادی برسیم.”[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *