دو نفر به جرم تلاش برای قاچاق سیبوی دوست خود در یک مرکز قرنطینه بازداشت شدند

[ad_1]

پورت دیکسون: پلیس دو مظنون را که گفته می شود سعی داشتند سیابو را به یکی از دوستانش که در مرکز قرنطینه و درمان مجتمع بندر دیکسون کوید -19 در اینجا نگهداری می شود ، منتقل کند.

آیدی شام محمد رئیس پلیس منطقه پورت دیکسون سوپت گفت که مظنونان 27 و 35 ساله مواد مخدر را در یک بسته غذایی که برای دوستشان آورده بودند پنهان کردند.

“ما یک کیسه پلاستیکی حاوی کریستال هایی را که احتمالاً سبو بودند و یک لوله شیشه ای پوشانده شده با دستمال کاغذی را کشف کردیم که فکر می کردیم باید از آن برای دود مواد مخدر استفاده شود.

وی با بیان اینکه “آزمایش ادرار بر روی مظنونان برای مت آمفتامین نیز مثبت بود” ، افزود: 1.4 گرم سیابو به ارزش حدود RM200 از مظنونان کشف و ضبط شد.

همسر آیدی شام گفت این پرونده تحت بند 12 (2) قانون مواد مخدر خطرناک 1952 در دست بررسی است.

وی گفت که پس از دستگیری ها ، پلیس و نهادهای مربوطه بازرسی ها را در مرکز تشدید می کنند.

وی گفت: “ما نمی خواهیم اقلام ممنوعه یا غیرقانونی ، به ویژه دارو ، به این مرکز وارد شود و اقدامات سختگیرانه ای علیه متخلفان انجام خواهد شد.”

در مورد یک مسئله جداگانه ، Supt Aidi Sham گفت که پلیس 29 گزارش ترکیبی از جرایم مربوط به عدم رعایت روش های عملیاتی استاندارد در روز چهارشنبه (2 ژوئن) ، روز دوم محاصره ملی صادر کرد.

موارد نقض شده شامل کمبود ماسک صورت ، عدم اسکن کد MySejahtera QR قبل از ورود به اتاق ، رعایت نکردن فاصله فیزیکی و حضور بیش از تعداد مجاز مسافر در خودرو است.

“ما همچنین می خواهیم به مردم توصیه كنیم كه مگر اینکه مجبور به خرید مواد غذایی یا مقابله با موارد اضطراری یا اضطراری باشند ، از خانه خود خارج نشوند.

وی افزود: “آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که در شعاع 10 کیلومتری خانه های خود در حین قفل باقی می مانند.”

وی گفت كه در صورت داشتن هرگونه س orال یا تمایل به توضیح در مورد مسائل مربوط به قفل ، افراد جامعه می توانند با شماره تلفن 06-646 2999 با اتاق عمل پلیس منطقه تماس بگیرند.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *