دو کشته ، هشت نفر به شدت در یک حادثه در JB زخمی شدند

[ad_1]

JOOR BAROU: دو مرد کشته و هشت نفر دیگر به شدت زخمی شدند که ونسی که در آن سفر می کردند به لاک پشت در نزدیکی تقاطع اتصال پراکندگی Jalan Stulang Darat به شرق (EDL) در اینجا تبدیل شد.

Mohd Padzli Mohd Zain گفت: ون حامل نه مأمور امنیتی نپالی قبل از تبدیل شدن به لاک پشت ، به یک لامپ سقوط کرد.

در تحقیقات انجام شده مشخص شد که راننده خودرو مسرین تامیس ، مرد 53 ساله از مالزی است.

وی در بیانیه ای روز چهارشنبه (2 ژوئن) گفت: “این ضربه راننده و سرنشین صندلی جلو ، یک مرد 37 ساله نپالی را به شدت مجروح کرد. توسط تیم پزشکی اعلام شد هر دو در صحنه جان خود را از دست دادند.”

وی گفت: “کسانی که اطلاعاتی در این مورد دارند می توانند با افسر تحقیقات ترافیک ما Insp Hafiz Jaafar Mad Ariff به شماره 017-591 9208 تماس بگیرند.”

وی افزود که این پرونده تحت بند 41 (1) قانون حمل و نقل جاده ای 1987 مورد بررسی قرار گرفت.

وی گفت این پرونده همچنین به دلیل نقض روش عملیاتی استاندارد Covid-19 مورد بررسی قرار خواهد گرفت ، زیرا افراد بیشتری در خودرو بیش از حد مجاز تحت MCP 3.0 بودند.

در همین حال ، هایزرالرحمد ، فرمانده ایستگاه عملیاتی لاركین گفت كه 15 آتش نشان با یك ماشین آتش نشانی و یك سرویس نجات فوریت های پزشكی در محل حضور داشتند.

وی افزود: راننده در حالی که نگهبان مقابل که در جلو نشسته بود ، در صندلی خود تحت فشار قرار گرفت ، در این حادثه در ساعت 7.45 صبح از ماشین به بیرون پرتاب شد.

وی افزود که هویت مسافران دیگر هنوز مشخص نیست.

اجساد دو کشته شده برای اقدامات بیشتر به پلیس تحویل داده شد ، در حالی که مجروحان برای مداوا به بیمارستان سلطانه آمنه منتقل شدند.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *