رایا کامپاند: صاحب حساب کاربری توییتر تحت تحقیقات اخبار جعلی قرار دارد

[ad_1]

NILAI (برناما): پلیس تحقیق علیه صاحب حساب توییتر را آغاز کرد که مظنون به انتشار اخبار نادرست در مورد صدور ترکیبات برای نقض روش های عملیاتی استاندارد (SOP) از سال 2021 است. Aidilfitri در Nilai Impian اینجا ، پنجشنبه (13 مه) .

موپت فاضلی اب رحمان ، رئیس پلیس منطقه نیلا ، گفت که صاحب حساب ، با نام “بدون جنگ ، اما جنگ طبقاتی” @ Icsmxms ، برای کمک به تحقیقات به زودی برای ادای شهادت در ستاد پلیس نیلا فراخوانده خواهد شد.

“صاحب حساب وضعیت را بارگذاری کرده است” منطقه خانه من در Nilay Impian. میزبان (ترکیبی) RM25K ، مهمان RM5K “ساعت 16.33 دیروز (13 مه).

وی گفت: “سپس تحقیق مطابق با ماده 505 (ب) ، بند 233 قانون ارتباطات و چندرسانه ای 1998 و بخش 4 (1) از دستورالعمل اضطراری (اختیارات اساسی) (№ 2) 2021 انجام شد.” . در بیانیه ای عصر جمعه (14 مه) اینجا.

وی همچنین به عموم مردم توصیه کرد که از انتشار عکس ها یا اخبار نادرست در حساب های شبکه های اجتماعی خود جلوگیری کنند.

برناما گفت که پلیس اصالت عکسی را که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است ، انکار کرد و ادعا کرد که این عکس از خانه به خانه در روز اول Aidilfitri در مجتمع مسکونی Nilai Impian در Nilai در حال بررسی است.

این مقام توسط مقامات صادرکننده ترکیبات برای عموم سوted تعبیر شد ، در حالی که پلیس در این منطقه یک نظرسنجی همراه با پزشکان در مورد میزان انطباق با SOP Aidilfitri انجام داد. – برناما[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *