زورایدا خواستار مجازات عاملانی است که از نوجوانی با سندرم داون سوused استفاده کرده اند

[ad_1]

پتیلینگ جیا: وزیر مسکن و دولت محلی داتوک زوریدا کامارودین به درخواست های عدالت خواهانه برای بلا ، دختر 13 ساله مبتلا به سندرم داون که گفته می شود مورد سو ab استفاده قرار گرفته است ، پیوست.

زورایدا گفت که او روند پرونده این دختر را که در شبکه های اجتماعی منتشر شد ، دنبال کرد.

ویدئویی از آسیب دیدگی بلا ، از جمله سوختگی در سینه ، بازوها ، گردن و ران ها ، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

“نشانه های رنج بلا در نتیجه سو the استفاده ، همانطور که در ویدئو نشان داده شده ، دلخراش و آزار دهنده است.

“مثل هر مالزیایی دیگر ، من به شدت تحت تأثیر فیلم ها و عکس های به تصویر کشیدن حادثه ناخوشایندی هستم که برای دختر کوچک رخ داده است.

زورایدا روز سه شنبه (13 ژوئیه) در بیانیه ای گفت: “من امیدوارم كه مرتكبان مجازات درستی دریافت كنند و او عدالتی را كه شایسته آن است ، بدست آورد.”

برناما گفت این دختر از سال 2011 تحت مراقبت Taman Sinar Harapan (TSH) Tuanku Ampuan Najiha بود قبل از اینکه سال گذشته به عنوان فرزندخوانده به خانه اجتماعی متعلق به یک سازمان غیردولتی (NGO) تحویل داده شود.

بعداً بلا پیدا شد که در اثر سوزش از ناحیه قفسه سینه ، بازوها ، گردن و رانها ، پس از آنکه وی ادعا شده بود در ساختمان کانکس در وانگسا ماجو قربانی خشونت شده است ، که به عنوان خانه مراقبت های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرد.

پیش از این ، سیفول آنوار یوسف ، رئیس CID کوالالامپور گفته بود که معاینه پزشکی تأیید کرده است که قربانی از ناحیه بازو دچار زخم های سوختگی شده و جای زخم های زیادی در سراسر بدن دارد.

وی تأیید کرد که قربانی آزمایش Covid-19 نیز مثبت است.

یک زن در یک پست ویروسی در فیس بوک گفت که دختر جوان با آب داغ اسپری شد و هنگامی که تحت مراقبت از یک خانه مراقبت اجتماعی یک سازمان غیردولتی بود ، او را بسته بودند.

زورایدا از مالزیایی ها به دلیل نگرانی و برجسته کردن وضعیت بلا در شبکه های اجتماعی تشکر کرد.

زوریدا افزود: “من امیدوارم که تلاش ها موفقیت آمیز باشد. من دعا می کنم بلا کوچک به زودی بهبود یابد و زندگی خود را با آرامش ادامه دهد.”[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *