سازمان غیر دولتی Sabah ارز رمزنگاری شده برای حفاظت از دریا را به عنوان بودجه از جوجه کشی لاک پشت ایالات متحده ، طرح تمیز کردن ساحل دریافت می کند

[ad_1]

KOTA KINABALU: سازمان غیردولتی ساکن صباح (دوست و آموزش لاک پشت های دریایی) از یک شرکت آمریکایی برای ابتکار ساخت جوجه کشی لاک پشت و پاکسازی سواحل در جزیره لیبران حمایت مالی یک شرکت آمریکایی را تضمین کرده است.

الكساندر یی ، رئیس فاستر ، گفت كه آنچه حمایت مالی را از AquaGoat Finance متمایز می كند این است كه 10000 RM بودجه با نشانه های AquaGoat ، مارك زیست محیطی نسل بعدی DeFi (تأمین مالی غیرمتمرکز) پرداخت می شود.

وی در بیانیه ای روز یکشنبه (13 ژوئن) گفت: بودجه 4000 RM برای جوجه ریزی لاک پشت و 6000 RM برای برنامه 500 میلیون تمیز کردن ساحل جامعه بود.

طی 9 سال گذشته ، فاستر برنامه ای را برای محافظت از لاك پشت های دریایی در این جزیره اجرا كرده است.

یی که یک متخصص حفاظت از محیط زیست است و یک جزیره را در جزیره Libaran اداره می کند ، گفت که او قبلا بودجه این جزیره را برای لاک پشت ها به مدت شش سال تأمین کرده بود قبل از اینکه درآمد حاصل از فعالیت های گردشگری این کار را به دوام برساند.

“با این وجود ، همه گیری کوید -19 که منجر به بسته شدن مرزهای بین المللی مالزی شد ، از فوریه سال گذشته منجر به صفر بازدید کننده از این جزیره شده است.

“من آماده نبودم که در جزیره Libaran کار کنم ، بنابراین دریافت وجوه از خارج را شروع کردم.

“همانطور که در وب سایت آنها ذکر شد ، رمز AquaGoat یک ارز رمزپایه اجتماعی سودآور است که اثرات مضر فرآیندهای انسانی را بر اقیانوس ها تشخیص می دهد و هدف آن کاهش ، کاهش و معکوس کردن این اثرات است.

وی گفت: “بنابراین تیم AquaGoat Finance بخشی از هزینه ها را برای هر معامله در صندوق آبی اقیانوس AquaGoat اختصاص می دهد که تیم از آنها برای تأمین بودجه ابتکارات پاک سازی اقیانوس ها و حفاظت از دریا استفاده می کند.”

مدیر امور خیریه و تبلیغات AquaGoat Finance ، Jhunehl Fortaleza ، گفت که این مشارکت در نوع خود برای اولین بار از نظر ساخت جوجه کشی لاک پشت های دریایی و پرداخت هزینه روستاییان برای تمیز کردن ساحل با نشانه های AquaGoat بوده است.

وی افزود: “این نه تنها برای لاک پشت های دریایی مفید است ، بلکه برای تحریک اقتصاد برای روستا نیز مفید است.”

ی افزود كه جوجه ریزی جدید در كنار روستای جزیره ساخته خواهد شد و به طور مناسب “جوجه كشتی لاك پشت دریایی AquaGoat” نامگذاری خواهد شد.

در حالی که مالزی دو هفته دیگر محاصره خود را تمدید کرد ، وی گفت که ساخت ماهواره ها نمی تواند تا ماه آینده آغاز شود.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *