سه کشته ، پنج نفر به شدت در حمله چاقو در آلمان زخمی شدند

[ad_1]

ورزبورگ ، آلمان (رویترز) – روز گذشته در اثر حمله چاقو توسط یک مهاجر 24 ساله سومالیایی که توسط مقامات تحت معالجه روان پزشکی تحت فشار قرار گرفت ، سه نفر کشته و 5 نفر به شدت زخمی شدند.

پلیس مهاجم را در شهر وورتسبورگ متوقف و دستگیر کرد و یک گلوله از ناحیه ران او شلیک کرد. گفته می شود جراحات وی تهدید کننده زندگی نیست.

وزیر کشور منطقه یواخیم هرمان پس از ورود به صحنه گفت: “سه نفر کشته و پنج نفر به شدت زخمی شده اند.” “با شدیدترین زخمی ها ، ما مطمئن نیستیم که آنها زنده می مانند.”

این فرد از سال 2015 ، در سالی که آلمان مرزهای خود را به روی بیش از یک میلیون مهاجر و پناهنده که از جنگ و فقر فرار کرده اند ، در وورتسبورگ زندگی می کند. هرمان گفت که زندگی او در معرض خطر نیست و پلیس در بیمارستان از او سال شد.

هرمان گفت: “وضعیت وی در ماه های اخیر مورد توجه قرار گرفته است ، از جمله تمایلات خشونت آمیز ، و چند روز پیش وی تحت درمان اجباری روانپزشکی قرار گرفت.”

وی بعداً به تلویزیون عمومی گفت که ، طبق گفته یکی از شاهدان ، مظنون “الله اکبر” را عبارتی عربی به معنای “خدا بزرگ است” نامید و اغلب قبل از شروع حرکت خود با اقدامات تروریستی اسلام گرایانه همراه بود.

وی افزود: “این انگیزه احتمالی اسلام گرایی را نشان می دهد و این نیز بخشی از تحقیقات است.”

به گزارش ماین پست ، در میان سه کشته شده یک پسر جوان و یکی از والدین وی وجود دارد.

طبق معمول در آلمان ، پلیس نام مظنون را اعلام نکرد.

پلیس گفت هیچ نشانه ای مبنی بر وجود مهاجمان دیگر وجود ندارد و اوضاع از قبل کنترل شده است.

فیلم های منتشر شده در شبکه های اجتماعی مردی به ظاهر پابرهنه را نشان می دهد که چاقوی بلندی را در دست دارد و مردان دیگر با صندلی آنها را تعقیب می کنند ، تا زمانی که پلیس در محل حاضر شود. فیلم دیگری ظاهر شد که خون را روی زمین نشان می داد.

این ویدئوها همزمان با محل گزارش شده از حملات به بارباروساپلاتز مرکزی وورتسبورگ و اطراف آن است ، اگرچه تأیید بلافاصله زمان انجام آنها امکان پذیر نبود.

تصاویر رویترز از صحنه ده ها افسر پلیس و خودروهای اورژانس را نشان می دهد.

وورتسبورگ ، یک شهر باستانی 130 هزار نفری در حدود 100 کیلومتری جنوب شرقی فرانکفورت ، پنج سال پیش یک میدان چاقو در قطار توسط یک پناهجوی 17 ساله پاکستانی بود که در آن پنج نفر زخمی شدند ، دو نفر به شدت.

(گزارش الكساندر هوبنر در مونیخ و تلویزیون رویترز ، نوشته شده توسط توماس اسكریت ویرایش شده توسط اسكاتلندی دبلیو استیونسون ، فرانسیس كری ، رائیسا كاسولوفسكی و جاناتان اواتیس)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *