شیوع بیماری تب و دهان در نامیبیا در حال گسترش است

[ad_1]

ویندهوک: وزارت كشاورزی روز چهارشنبه گفت ، نامیبیا تحت تأثیر شیوع بیماری بیماری تب و دهان بسیار مسری پس از كشف گاوهای آلوده در شمال اوشان و اوهنگونا تحت تأثیر قرار گرفته است.

رئیس دامپزشکی کشور ، آلبرتینا موزیلیکا-شیلونگو ، گفت که مناطق همسایه Oshikoto ، Omusati و Kunene در شمال به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر شیوع ، مناطق مدیریت بیماری اعلام شده اند.

جابجایی تمام لگن های زنده داخل و خارج از مناطق با اثر فوری ممنوع است.

دولت همچنین حمل و نقل سایر کالاهای بالقوه عفونی از مناطق آسیب دیده را از جمله پوست ، پوست ، غنائم بازی و مواد گیاهی منع کرده است.

اکنون هشت منطقه از 14 منطقه کشور تحت تأثیر محدودیت های ترافیکی قرار دارند.

این بیماری که بر انسان تأثیر نمی گذارد اما باعث ایجاد ضایعات و لنگش در گاوها و گوسفندان می شود ، اولین بار در اواخر سپتامبر در حوزه انتخابیه Ndiyona در منطقه شمالی Kavango East کشف شد.

یک ماه بعد ، به منطقه همسایه کاوانگو غرب و روستای شیگورو که در منطقه کاوانگو شرقی است نیز سرایت کرد.

گوشت گاو با ارزش آزاد و آزاد ، بدون هورمون در نامیبیا شاهد نفوذ آن در بازارهای سودآور چین ، اتحادیه اروپا و آمریکا است. اما نگرانی های شدیدی وجود دارد که هرگونه گسترش بیشتر منجر به ممنوعیت صادرات دام شود ، که می تواند برای اقتصاد کشور ویرانگر باشد ، که طبق پیش بینی های انجام شده ، انتظار می رود در سال 2020 با رکورد 7.3٪ کاهش یابد. بانک نامیبیا

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *