عضو PKR Sarawak به توهین به پادشاه در فیس بوک متهم شده است

[ad_1]

کوالالامپور: ایسواردی مورنی عضو PKR ساراواک در دادگاه جلسات به اتهام توهین به توهین به جان دی پرتوان آگونگ السلطان عبدالله ریاض الدین المصطفی بلاه شاه در صفحه فیس بوک خود متهم شد.

این خانم 44 ساله پس از قرائت کیفرخواست در روز سه شنبه (اول ژوئن) در برابر قاضی دادگاه جلسه ، ماهون طالب ، خود را بی گناه دانست.

ایسواردی در بیانیه ای که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد ، “ادعاى رسمی ایسواردی” ، که ادعا می شود به شاه توهین می کند ، به بیان کلمات فریبنده متهم شد.

این نشریه در دفتر تحقیقات جرایم تجاری Bukit Aman (JSJK) ، در اینجا ، در حدود ساعت 3 بعد از ظهر در تاریخ 29 مه بررسی شد.

ایسواردی تحت بند 4 (1) (الف) قانون سرقت سال 1948 متهم شد و پس از محکومیت به حداکثر جریمه 5000 RM یا حبس تا سه سال یا هر دو محکوم شد.

معاون دادستان داتوک یوساینی عامر عبدالکریم وثیقه 20،000 رومانی پیشنهاد کرد.

با این حال ، وکیل نیک محمد ایهوان ، نیک ماهامود ، که وکالت متهم را بر عهده داشت ، به این دلیل که متهم از خانواده ای برای مراقبت برخوردار است ، مبلغ کمتری را درخواست کرد.

وی گفت که موکلش در جریان تحقیقات به طور کامل همکاری داشته است.

دادگاه سپس به متهم قرار وثیقه 5000 رومانی با یک وثیقه موافقت کرد.

این پرونده قرار است در تاریخ 2 اوت ذکر شود.

در تاریخ 30 مه ، گزارش شد که ایسواردی در حوالی ساعت 23 شب در خانه خود در قاجانگ دستگیر شد پس از پخش ویدئویی با عنوان “Total Lock: Apa Yang Kerajaan Gagal Belajar Dalam Setahun ini” در شبکه های اجتماعی.

فهمی فاضیل مدیر ارتباطات PKR گفت ایسواردی عضوی عادی از حزب است که در شعبه پترا جایا در ساراواک ثبت نام کرده و هیچ مقام رهبری در سطح ایالت یا فدرال را ندارد.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *