فرانسه استفاده از کارت سلامت برای COVID-19 را گسترش داده و جریمه ها را کاهش می دهد

[ad_1]

پاریس (رویترز) – گابریل عطال سخنگوی دولت فرانسه گفت كه برنامه جدید خود برای مبارزه با COVID-19 را روز دوشنبه با كاهش جریمه های برنامه ریزی شده و موكول كردن آنها به تاریخ نامشخص تنظیم كرد.

این اقدامات ، شامل نیاز به کارت بهداشت در بسیاری از مکان ها از ابتدای ماه اوت و اجباری شدن واکسیناسیون برای کارکنان بهداشت ، هنوز هم یکی از سخت ترین اقدامات در اروپا است.

کارت سلامت شواهدی را نشان می دهد که شخصی علیه COVID-19 واکسینه شده است ، اخیراً آزمایش ویروس کرونا ویروس منفی انجام داده یا اخیراً از ویروس بهبود یافته است.

آنچه تغییر می کند این است که جریمه برنامه ریزی شده 45000 یورویی برای شرکت هایی که کارت کارت سلامت مشتریان را بررسی نمی کنند بسیار پایین تر خواهد بود و از 1500 یورو شروع می شود و به تدریج برای جبران کنندگان مجدد افزایش می یابد.

علاوه بر این ، در ابتدا بازرسی ها کمک به مردم برای اجرای اقدامات است ، اما جریمه ها بلافاصله اعمال نمی شوند. سخنگوی دولت ، آتال ، در یک کنفرانس خبری گفت که نمی تواند به طور دقیق بگوید که “دوره معرفی” چه زمانی پایان می یابد و جریمه ها وضع می شود.

وی گفت که ممکن است بیش از یک هفته طول بکشد ، اما کمتر از یک ماه طول می کشد تا به همه فرصت داده شود تا با قوانین جدید سازگار شوند.

آتالوس پس از جلسه کابینه فرانسه گفت: “ما وارد موج چهارم همه گیری شده ایم.”

کارت سلامت در مکانهایی از جمله سینما ، بارها ، رستورانها ، بیمارستانها و قطارها و هواپیماها از راه دور مورد نیاز است ، تصمیمی که اعتراضاتی را در آخر هفته به اعتراض منجر شد.

این طرح که توسط پارلمان به رای گذاشته می شود ، یک هفته پیش توسط رئیس جمهور امانوئل مکرون با افزایش عفونت ها و تاخیر در واکسیناسیون اعلام شد. در این طرح همچنین پیش بینی شده است که افرادی که آزمایش ویروس کرونا مثبت دارند ، باید 10 روز خود را منزوی کنند.

(گزارش توسط دومینیک ویدالون و اینگرید ملاندر ؛ ویرایش شده توسط گرانت مک کول)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *