قوانین جدید برای آزمایش COVID-19 موانع لجستیکی برای کارائیب ایجاد می کند

[ad_1]

مقامات گردشگری کارائیب پس از تبدیل شدن ایالات متحده به آخرین کشوری که تقریباً از همه مسافران ورودی می خواهد تا طی 72 ساعت پس از عزیمت آزمایش منفی ارائه دهند ، در حال افزایش ظرفیت آزمایش COVID-19 هستند.

برخی از مناطق تعطیلات گرمسیری که گردشگران آمریکایی را که از سفر به مناطق دیگر ممنوع هستند ، جذب می کنند ، در حالی که دولت های بیشتری اقدامات بیشتری برای جلوگیری از موج دوم اقدامات خود انجام می دهند ، با منابع آزمایش COVID-19 خود دچار تنش می شوند. همه گیری

جامائیکا روز چهارشنبه پس از دستور جدید ایالات متحده که از 26 ژانویه لازم الاجرا می شود ، گروه کاری ویژه ای برای افزایش ظرفیت آزمایش COVID-19 این کشور منصوب کرد.

ونسا لدسما ، سرپرست مدیرعامل و مدیرعامل انجمن هتل و گردشگری کارائیب ، قوانین آزمایش COVID-19 از ایالات متحده ، کانادا و انگلیس را “چالش بزرگی” برای منطقه به دلیل کمبود تجهیزات آزمایش و امکانات آزمایشگاهی خواند. می تواند تقاضای زیاد را در مدت زمان کوتاهی برآورده کند.

وی در یک ایمیل گفت: “بیشتر مناطق به زمان اضافی نیاز دارند تا سریعاً ظرفیت اضافی ایجاد کنند.”

دکتر دیوید فریدمن متخصص بیماریهای عفونی ایالات متحده در مورد خطر کاهش منابع در کشورهای فقیری که برای آزمایش مردم خود تلاش می کنند هشدار داده است.

در حالی که تحلیلگران و برخی از مدیران شرکت های هواپیمایی انتظار دارند که این دستور جدید باعث مختل شدن تقاضا در کوتاه مدت شود ، شرکت های هواپیمایی آمریکایی از قوانین آزمایش با هدف بلند مدت بازگشایی بازارهای بین المللی پشتیبانی می کنند.

مدیر عامل شرکت Delta Air Lines پیش از سود حامل روز پنجشنبه به رویترز گفت: “من فکر می کنم شما می توانید نوسانات کوتاه مدت تقاضا را ببینید ، اما این پاسخ درستی در دراز مدت است.”

با توجه به محدودیت های COVID-19 در سفرهای جهانی ، کارائیب برای خطوط هوایی آمریكا ، یونایتد ایرلاینز و دلتا و همچنین حامل های ارزان قیمت مانند Southwest Airlines Co و Spirit Airlines مهم است.

برخلاف اعلامیه در ایالات متحده ، تصمیم کانادا در مورد نیاز به آزمایش برای مسافران ورودی از 7 ژانویه خطوط هوایی را متعجب کرد. صدها مسافر برای انجام آزمایش های غیر مجاز از سوار شدن منصرف شده اند.

ایر کانادا و شرکت هواپیمایی WestJet با اشاره به برخی از الزامات آزمایش جدید ، کاهش کار را پس از تصمیم دولت اعلام کردند.

از طرف خود ، كانادا مجبور شد كه الزام مسافران جامائیكایی را به آزمایشهای منفی COVID-19 هنگام ورود به تأخیر بیندازد ، نه اینكه به مسافران اجازه دهد هنگام ورود به تورنتو آزمایش كنند.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *