متقاضیان unis محلی می توانند وضعیت خود را در تاریخ 16 ژوئیه بررسی کنند

[ad_1]

PETALING JAYA: دارندگان نتایج Sijil Pelajaran Malaysia (SPM) یا معادل آنهایی که برای تحصیل در دانشگاه های دولتی ، پلی تکنیک ها ، کالج های عمومی و موسسه آموزش مهارت های عمومی (ILKA) اقدام کرده اند می توانند وضعیت خود را از ظهر جمعه (16 ژوئیه) بررسی کنند .

در بیانیه ای پنجشنبه (15 ژوئیه) ، وزارت تحصیلات عالی گفت که وضعیت درخواست گواهینامه ، بنیاد ، برنامه های دیپلم و لیسانس در جلسه دانشگاهی Universiti Teknologi Mara (UiTM) 2021/2022 را می توان در https://jpt.utm.edu.my،، http://jpt.uum.edu.my،، https://jpt.unimas.my،، https://jpt.ums.edu.my و http://jpt.umt.edu.my.

داوطلبان موفق ملزم به قبول یا رد پیشنهادات خود هستند و می توانند نامه های پیشنهاد خود را با مشاهده صفحه پذیرش در وب سایت های دانشگاه مربوطه خود از شنبه (17 ژوئیه) تا 26 چاپ کنند.

پیشنهاد نامه رسمی توسط نهادها ظرف 10 روز پس از پذیرش پیشنهاد صادر می شود.

کسانی که دوره گواهی انتخابی خود را دریافت نمی کنند می توانند از طریق UPUOnline برای ورود به دانشگاه های دولتی و پلی تکنیک درخواست تجدید نظر کنند.

می توان درخواست تجدیدنظر کرد https://upu.mohe.gov.my تا 26 ژوئیه ، و شکایات به کالج های شهرداری و ILKA می توانند مستقیماً به موسسه ارسال شوند.

همه پیشنهادات نهایی هستند و درخواست های انتقال راضی نخواهند شد.

درخواستهای تجدید نظر در برنامه هایی که پس از ثبت نام دانشجویان جدید انتخاب شده اند ، جای خالی محسوب می شوند.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *