محمد آپاندی ، آماده حل و فصل دعوی علیه دولت م

[ad_1]

کوالالامپور (برناما): تان سری محمد محمد آپندی علی به دلیل خاتمه دادن به عنوان دادستان کل (AG) با واسطه گری آماده است دادخواست خود را علیه دکتر تون دکتر ماهاتیر محمد و دولت حل و فصل کند.

محمد آپاندی در تاریخ 13 اکتبر سال گذشته این دادخواست را مطرح کرد و از جمله خواستار غیرقانونی بودن پایان کار نخست وزیر پیشین به عنوان AG بود.

وكیل داتوك عبد شوكور احمد ، وكیل محمد آپندی ، گفت كه آنها فرم مداخله را از طریق پست الكترونیكی در 21 مه به اتاق های AGC ارسال كرده اند.

وی پس از اجرای آنلاین پرونده قبل از قاضی داتوک سری لطیفه محد طاهر در روز سه شنبه (6 ژوئیه) ، از طریق واتس اپ به خبرنگاران گفت: “موکل من (محمد آپندی) آماده دادخواست است ، اما در عین حال آماده مذاکره در مورد توافق است.” ))

لاو ون ین ، دادستان فدرال ، به نمایندگی از دکتر ماهاتیر و دولت ، نیز در دادگاه حضور داشت.

عبد شوکور گفت که مدیریت پرونده بعدی برای 29 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

در همین حال ، شمس بولهاسان ، وکیل ارشد فدرال ، هنگامی که با وی تماس گرفته شد ، گفت که AGC نامه ای از شاکی دریافت کرده است.

در دادخواست خود ، محمد آپاندی ، قاضی دادگاه فدرال قبل از انتصاب به AG در سال 2015 ، از جمله درخواست اظهارات مبنی بر اینکه متهم ردیف مرتکب تخلف و رفتار نامناسب در ادارات عمومی شده است و اظهاراتی که متهم اول دلایلی داشت و باعث نقض قرارداد بین او و دولت شد.

وی خواستار خسارت ویژه ای به مبلغ 2،233،599،36 RM ، خسارت كل ، خسارات مثال زدنی و / یا مجازات ، هزینه ها و سایر تخفیف هایی شد كه دادگاه مناسب تشخیص داد.

این دو متهم در بیانیه دفاعیه خود در تاریخ 12 نوامبر گفتند كه در انتصاب محمد آپاندی به عنوان AG هیچ سو abuse استفاده از قدرت توسط دکتر ماهاتیر صورت نگرفته است ، زیرا این عمل مطابق با مفاد قانون انجام شده است. – برناما[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *