محیط بانان توجیه می کنند که سوخت های فسیلی را در زمین بگذارند

[ad_1]

شرکت کنندگان در یک پنل رویترز بعدی روز سه شنبه گفتند که شوک های اقتصادی ، آب و هوایی و بهداشتی به لزوم حرکت به سمت منابع انرژی پاک تر ، مشاغل سبزتر و جوامع سالم اشاره دارد.

آنها گفتند كه دولت جدید رئیس جمهور آمریكا ، قول می دهد كه از دست دادن شغل معكوس شود ، موافقت نامه آب و هوای پاریس را برای محدود کردن گرم شدن هوا و متوقف كردن همه گیر COVID-19 ، فرصتی برای تجدید نظر در مورد تسلط سوخت های فسیلی بر اقتصاد ایجاد می كند.

جانت ردمن ، مدیر ستاد اقلیم در گرینپیس آمریکا ، گفت: “ما اکنون این فرصت را داریم که با مسئولیت پذیری طرحی را برای مدیریت کاهش صنعت نفت و گاز ایجاد کنیم.”

وی گفت: هدایت مجدد انگیزه های ناشی از سوخت های فسیلی و سرمایه گذاری در زیرساخت های عمومی و مشاغل می تواند انتشار گازهای گلخانه ای را متوقف کند. وی گفت: مالیات دهندگان ایالات متحده سالانه 20 میلیارد دلار برای پرداخت یارانه به تمیز كردن اماكن متروك و از دست دادن حقوق بازنشستگی كارگران شركتهای مشكل خورده هزینه می كنند.

کاسی سیگل ، مدیر انستیتوی قانون اقلیم در مرکز تنوع زیستی ، گفت: مدیران صندوق و سایر سرمایه گذاران به دلیل کاهش بازده ، از تأمین کنندگان سوخت های فسیلی پول برداشت می کنند. کاهش کاهش مصرف نفت و گاز از زمان همه گیری ، این کاهش را تسریع می کند و پروژه های اضافی را در معرض خطر قرار می دهد.

سیگل گفت: “استخراج جدید سوخت های فسیلی از نظر هیچ گروهی منطقی نیست.” وی گفت که جوامع تمایلی به صدور مجوزهای جدید ندارند زیرا به دلیل ضعف اقتصاد ، خطر خطرات زیست محیطی وجود دارد.

شرکت کنندگان گفتند که باید یک واکنش هماهنگ نسبت به همه گیری ، تغییرات آب و هوا و بهبود اقتصادی وجود داشته باشد.

پیتر اریکسون ، دانشمند ارشد و مدیر سیاست های اقلیمی در انستیتوی محیط زیست استکهلم گفت: “ما به سرمایه گذاری های کلان نیاز داریم ، ما به فکر بزرگی در مورد چگونگی جابجایی مجدد جوامع و کار به دور از تولید سوخت های فسیلی نیاز داریم.”

ابتکاراتی که در اسپانیا برای آموزش مجدد کارگران معدن برای کار در صنایع دیگر ارائه می شود مدل هایی را برای سایر کشورها فراهم می کند.

اریکسون گفت: “بسیاری از نمونه های خوب برای استخراج وجود دارد.”

برای اطلاعات بیشتر از کنفرانس بعدی رویترز ، لطفا اینجا یا http://www.reuters.com/business/reuters-next کلیک کنید

برای تماشای زنده رویترز بعدی ، به https://www.reutersevents.com/events/next/register.php مراجعه کنید

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده است و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *