مشاور سابق نخست وزیر انگلیس می گوید ما در مورد برکناری جانسون بحث کرده ایم

[ad_1]

لندن (رویترز) – مشاور ارشد سابق نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، گفت که او در حال بحث در مورد برکناری جانسون پس از مدت کوتاهی از پیروزی انتخابات 2019 است ، زیرا مبارزات Brexit در داونینگ استریت حذف شد.

دومنیک کامینگز به بی بی سی گفت که تا ژانویه 2020 ، پس از انتخابات نوامبر 2019 ، جانسون هیچ “برنامه ای” نداشت و دوست دختر نخست وزیر وقت کری سیموندز – که اکنون همسر او است – می خواست کامینگز و همکاران سابق خود را ترک کند. از “Leaving رأی دادن »با تصمیمات مهم دولت.

کامینگز گفت: “مردم قبلاً می گفتند ،” تا تابستان ، ما یا از اینجا بیرون خواهیم رفت ، یا سعی خواهیم کرد که (جانسون) را خلاص کنیم و شخص دیگری را به نخست وزیری برساند. “

وی این نظرات را در اولین مصاحبه تلویزیونی خود پس از ترک شغل خود در سال گذشته بیان کرد.

کامینگز در بخشهایی که روز دوشنبه منتشر شد ، جانسون را متهم کرد که نمی خواهد در پاییز سال 2020 بلاک ویروس کرونا را ایجاد کند زیرا “افرادی که اساساً بیش از 80 سال می میرند.” داونینگ استریت گفت جانسون برای محافظت از زندگی و معیشت اقدامی انجام داده است.

دولت بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر در مورد آخرین اظهارات کامینگز پاسخ نداد. بی بی سی به نقل از سخنگوی دولت اظهار داشت که وزرا به طور کامل در بهبودی از بیماری همه گیر و بازسازی اقتصاد متمرکز شده اند.

کامینگز همچنین به بی بی سی گفت هر کسی که 100٪ از شایستگی های Brexit مطمئن باشد “شل” است ، اگرچه وی گفت که ترک اتحادیه اروپا ایده خوبی است.

(فیلمنامه ویلیام شومبرگ ؛ ویرایش مارک هاینریش)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *