موتورسوار به اتهام انجام شیرین کاری های خطرناک در یک ویدیو ویروسی دستگیر شد

[ad_1]

کوالالامپور: پلیس پس از انتشار ویدئویی از سوار شدن وی در شبکه های اجتماعی ، یک مظنون را دستگیر و موتور سیکلت وی را توقیف کرد.

ویدئوی 28 ثانیه ای توسط کاربر “muhddanialsyafiq” هری رایا ایدیل فیتری با عنوان “بهشت واقعی” در TikTok و اینستاگرام بارگذاری شد.

این ویدئو مردی را نشان می دهد که در یک باجو ملایو مجهز به یک موتورسیکلت خطرناک بوده و مانند دوچرخه در کوالالامپور از جمله در بزرگراه ساخته شده Ampang کوالالامپور بدلکاری می کند.

زولکفلی یحیی ، رئیس تحقیقات و اجرای ترافیک شهر As Comm گفت که واحد اطلاعاتی آنها به رهبری محمد سلیحی شفیع موفق به ردیابی و دستگیری این مرد شده و موتورسیکلت و لباسهای پوشیده شده در فیلم را توقیف کرد.

“ما مظنونان را تحت بند 42 قانون حمل و نقل جاده ای به اتهام رانندگی بی پروا و خطرناک دستگیر کردیم.

وی روز دوشنبه (17 مه) در بیانیه ای گفت: “بازرسی ها نشان داد که وی قبلاً نیز به جرایم مشابه دو بار دستگیر شده و طبق بند 79 (2) همان قانون در سال 2018 محکوم شده است.”

وی گفت این مرد به مدت 12 ماه به حکم خدمات اجتماعی محکوم شد و در سال 2020 مجوز وی به مدت دو سال به حالت تعلیق درآمد.

“من از کاربران جاده می خواهم که از قانون پیروی کنند و خود و دیگران را به خطر نیندازند.

وی گفت: “کسانی که سوالی یا اطلاعاتی دارند می توانند با ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی Tun HS Lee در تاریخ 03-2071 9999 یا با پلیس کوالالامپور با شماره 03-2115 9999 تماس بگیرند یا به نزدیکترین ایستگاه پلیس مراجعه کنند.”[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *