مکزیک در ابتکار جدید مرزی مهاجران در باخا کالیفرنیا را واکسینه می کند

[ad_1]

شهر مکزیکو (رویترز) – مقامات در ایالت مرزی مکزیک باخا کالیفرنیا اعلام کردند که مهاجران را در یک طرح واکسیناسیون جدید برای COVID-19 برای شهرهای مرزی گنجانده اند که هدف آن سرعت بخشیدن به باز شدن مرز مشترک زمینی با ایالات متحده است.

این ایالت که درست در مقابل کالیفرنیا قرار دارد ، این هفته واکسیناسیون بزرگسالان بالای 18 سال را به عنوان بخشی از واکسیناسیون دسته جمعی جدید در شمال مکزیک آغاز کرد که متکی به بیش از یک میلیون دوز جانسون و جانسون اهدا شده توسط ایالات متحده است.

آلونسو اسکار پرز ، وزیر بهداشت باخا کالیفرنیا روز جمعه به رویترز گفت که آژانس برنامه ای برای واکسین کردن مهاجران به عنوان بخشی از این ابتکار واکسیناسیون مرزی دارد. وی افزود که آژانس بدون ارائه جزئیات بیشتر روزهای مشخصی را برای مهاجران در نظر گرفته است.

مکزیک ابتکار مرزی خود را ابتدا در باخا کالیفرنیا ، محل استقرار یکی از شلوغ ترین گذرگاه های مرزی زمینی در جهان آغاز می کند و سپس قصد دارد غرب ، ایالت به ایالت را به سواحل شرقی مکزیک منتقل کند.

تصمیم برای ورود مهاجران در باخا کالیفرنیا می تواند به این معنی باشد که مهاجران در آن سوی مرز مکزیک ، جایی که هزاران مهاجر عمدتا آمریکای مرکزی ، اغلب ماهها در انتظار آن هستند که به ایالات متحده منتقل شوند ، درگیر شوند.

با توجه به داده های ارائه شده توسط پناهگاه های محلی ، طرفداران مهاجران از ایالت می خواهند اطلاعاتی در مورد چگونگی این دستگاه واکسیناسیون حدود 4000 مهاجر ساکن در باخا کالیفرنیا بدست آورد.

حداقل 1000 مهاجر در پایگاه یک پل بین المللی در شهر تیجوآنا اردو زده اند.

(گزارش توسط لیسبت دیاز ؛ ویرایش توسط سینتیا اوسترمن)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *