نورائینی می گوید ، سه مرکز واکسیناسیون Covid-19 در م nextسسات آموزش عالی هفته آینده افتتاح می شود

[ad_1]

کوالالامپور (برناما): سه مرکز واکسیناسیون در مراکز آموزش عالی از اوایل هفته آینده شروع به کار می کنند ، داتوک سری دکتر نورانی احمد می گوید (عکس).

وزیر آموزش عالی روز جمعه در بیانیه ای گفت که مرکز دانشگاه Universiti Teknologi Mara (UiTM) Puncak Alam از روز دوشنبه (7 ژوئن) شروع به کار می کند ، در حالی که کسانی که در Universiti Sains Malaysia (USM) و USM Advanced Medical و موسسه دندانپزشکی (AmDI @) در 14 ژوئن افتتاح می شود.

“این سه مرکز واکسیناسیون بخشی از 19 مرکز واکسیناسیون است که توسط وزارتخانه برای کمک به برنامه ملی ایمن سازی Covid-19 در تلاش برای دسترسی بیشتر مردم به واکسیناسیون پیشنهاد شده است.

“وزارتخانه از کارگروه ایمن سازی Covid-19 (CITF) برای فرصتی که به ما داد تا جلوی شیوع بیماری همه گیر Covid-19 را در کشور بگیرد تشکر می کند. ما متعهد هستیم و اطمینان داریم که ابتکار عمل قادر خواهد بود Covid- منحنی عفونت 19. “، او گفت.

نورائینی گفت واکسن در UITM Puncak Alam در سالن برلیان که ظرفیت 1500 نفر را دارد از 9 صبح تا 8 شب انجام می شود.

وی به USM گفت كه واكسیناسیون علیه Covid-19 در اتاق معاینه A و B انجام می شود ، كه هدف آن 400 تا 1000 دوز در روز است.

وی گفت ، هر دو مرکز تسهیلاتی را برای موارد خاص مانند افراد دارای معلولیت فراهم می کنند ، در حالی که درAmDI در برتهام ، دریافت کنندگان در سالن العزاهری واکسینه می شوند ، که می تواند 200 نفر را با 1000 گیرنده هدف روزانه جای دهد.

وی گفت: مراکز واکسیناسیون در USM وAmDI از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر باز خواهند بود. – برناما[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *