نگهبان: زنان ، دختران کره جنوبی که تحت تأثیر “گسترده” جرم جنسی دیجیتال قرار گرفته اند

[ad_1]

سئول: یک ناظر حقوق بشر در 16 ژوئن گفت که جرایم جنسی دیجیتال اکنون در کره جنوبی به قدری شیوع یافته است که ترس بر کیفیت زندگی زنان و دختران تأثیر می گذارد ، بسیاری از قربانیان اظهار داشتند که آنها خودکشی کرده اند یا کشور را ترک کرده اند.

کره جنوبی به مرکز جهانی دوربین جاسوسی تبدیل شده است – استفاده از دوربین های مخفی کوچک برای ضبط قربانیان برهنه ، ادرار یا رابطه جنسی.

موارد دیگر شامل درز عکس های صمیمی بدون اجازه یا سو abuse استفاده جنسی است ، مانند تجاوزهای گرفته شده به دوربین و فیلم های به اشتراک گذاشته شده در اینترنت.

در این گزارش ، قربانیان اغلب با جلسات با پلیس و سایر مقامات دادگستری آسیب دیده و “مورد سو ab استفاده قرار می گیرند” و انتظار می رود که آنها مجبور به جمع آوری شواهد و تماشای اینترنت برای ظهور تصاویر جدید خود ، مستقر در ایالات متحده باشند.) ، .

هدر بار ، نویسنده این گزارش ، در بیانیه ای گفت: “جنایات جنسی دیجیتال در کره جنوبی بسیار شیوع یافته و به قدری خطرناک است که کیفیت زندگی همه زنان و دختران را تحت تأثیر قرار می دهد.” “زنان و دختران به ما گفتند که از استفاده از توالت های عمومی اجتناب می کنند و نگران دوربین مخفی در جامعه و حتی در خانه های خود هستند. تعداد نگران کننده ای از بازماندگان جرایم جنسی دیجیتال می گویند که آنها خودکشی را در نظر گرفته اند. “

براساس گزارش موسسه جرم شناسی کره ، این گزارش براساس 38 مصاحبه و یک نظرسنجی آنلاین ، گفته است که پیگردهای قانونی برای جنایات جنسی شامل فیلمبرداری غیرقانونی 11 برابر شده است.

رئیس جمهور کره جنوبی مون جائه این از پلیس خواسته است تعداد فزاینده ای از دعاوی مربوط به تجاوز جنسی ، از جمله اخیراً در میان ارتش ، را مورد تحقیق قرار دهد.

سال گذشته ، پلیس یک شبکه آنلاین را شکست که ده ها زن و دختر زیر سن قانونی را به آنچه مقامات “بردگی مجازی” خواندند ، مجاب کرد و آنها را مجبور به ارسال تصاویر جنسی به طور فزاینده ای تحقیرآمیز و گاه خشونت آمیز از خود کرد.

HRW گفت: دولت باید اقدامات بیشتری را با افزایش مجازات های قانونی برای مجرمان محكوم ، افزایش تعداد زنان در بین پلیس ، دادستان ها و قضات و تغییر نابرابری های جنسیتی گسترده تر انجام دهد ، كه استفاده از تصاویر را بدون رضایت عادی می كند.

در این گزارش ، دادستان ها در سال 2019 ، 43.5٪ از موارد جنایات جنسی دیجیتال را رد کردند ، در حالی که 27.7٪ از قتل ها و 19٪ از سرقت ها ، اگرچه پرونده های جنایات جنسی که تحت تعقیب قرار گرفته اند ، معمولاً با صدور حکم پایان می یابد. – رویترز[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *