وزیر جوانان و ورزش می گوید ، تاکنون 80،000 به عنوان داوطلب MyVac ثبت نام کرده اند

[ad_1]

KEPALA BATAS (برناما): Datuk Seri Reezal Merican Naina Merican می گوید: حدود 80،000 نفر برای شرکت در طرح داوطلبین حمایت از واکسن مالزی (MyVac) در سراسر کشور ثبت نام کرده اند.

وزیر جوانان و ورزش گفت در مجموع 4500 داوطلب MyVac تحت این وزارتخانه به 332 مرکز واکسیناسیون (PPV) منصوب شده اند ، در حالی که بقیه انتظار دارند PPV بیشتری پیدا شود.

“داوطلبان برای کمک و تسهیل کار منصوب می شوند ، نه تنها جانبازان در مراکز واکسیناسیون ، بلکه افرادی که برای دریافت نیش خود می آیند.

وی پس از بازدید از PPV سالن هزاره در اینجا. شنبه (19 ژوئن) به خبرنگاران گفت: “تاکنون ، من از MyVac خوشحالم زیرا این یکی از حرکات داوطلبانه برای کمک به مردم است تا با دریافت واکسن Covid-19 به مصونیت گله برسند.” )

وی گفت که این وزارتخانه انتظار دارد داوطلبان MyVac بیشتری در تلاش برای کمک به دولت و اطمینان حاصل شود که روند واکسیناسیون روان انجام می شود ، زیرا مراکز واکسیناسیون بیشتری در مناطق روستایی ، از جمله در روستاهای اورنگ اصلی باز می شود. در آینده نزدیک مراکز واکسیناسیون

وی گفت: “تعداد PPV هایی كه در سراسر كشور افتتاح می شود می تواند به 600 مورد برسد ، بنابراین ما انتظار داریم كه داوطلبان MyVac بیشتری نیاز داشته باشند. من معتقدم كه آنها (داوطلبان MyVac) می توانند به شما در ارائه پشتیبانی در مراكز واكسیناسیون كمك كنند.”

پیش از این ، Riesal Merican ، که همچنین نماینده كپالا باتاس است ، گفته بود كه وی از PPV در موسسه توسعه یافته پزشکی و دندانپزشكی (IPPT) ، دانشگاه علوم مالزی (USM) بازدید كرده است ، كه روز شنبه افتتاح شد.

وی با بیان اینکه PPV می تواند حداکثر به 400 گیرنده واکسن در روز سرویس دهد ، افزود که امیدوار است این امر به نفع عموم مردم به ویژه ساکنان کپالا باتاس باشد.

وی گفت: “USM IPPT PPV از امروز واکسن Covid-19 را برای 50 نفر شروع می کند و انتظار می رود که به 400 نفر در روز افزایش یابد. این می تواند روند واکسیناسیون را تسریع کند.” – برناما[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *