پلیس انگلیس در قتل سارا اورارد اقرار کرد

[ad_1]

لندن (رویترز) – یک افسر پلیس انگلیس روز جمعه قتل سارا اورارد را اعتراف کرد ، که قتل او باعث عصبانیت و روح جویی در سراسر کشور در مورد آنچه پلیس ، دولت و جامعه می توانند برای جلوگیری از خشونت مردان علیه زنان انجام دهند ، شد.

وین کازینز 48 ساله ، افسر مستقر در لندن که از محل دیپلماتیک محافظت می کند ، قبلاً به تجاوز و آدم ربایی اعتراف کرده بود.

اورارد 33 ساله در تاریخ 3 مارس در حالی که از خانه یکی از دوستانش در جنوب لندن به خانه می رفت ربوده شد و بدن او بعداً در منطقه ای جنگلی در حدود 50 مایلی جنوب شرقی انگلیس پیدا شد.

ماه آخر پس از مرگ ، او نتیجه گرفت که در اثر فشرده سازی گردن فوت کرده است.

کازینز با حضور در تماس تصویری از یک زندان در دادگاه اولد بیلی لندن ، ریش دار و بلوز آبی پوشیده بود ، در حالی که سرش را خم کرده بود نشست و گفت: “خانم مقصر” وقتی از او س guiltyال کرد که چگونه خود را به قتل رسانده است؟

دادستان تام لیتل گفت که افسر هرگز قبل از ربودن اورارد از او در جاده حلقه جنوبی لندن ملاقات نکرده بود و آنها “کاملاً ناشناخته” بودند.

تعداد کمی از افراد گفتند که تعیین دقیق اتفاق ممکن نیست و قاضی آدریان فولفورد گفت که پسرعموها قبلاً فقط اطلاعات کاملاً نادرستی درباره وقایع داده بودند.

فولفورد گفت: “این یک تحقیق ماموت بود که نتایج بسیار قابل توجهی از نظر توانایی درک آنچه اتفاق افتاده است ، به بار آورد.”

وکیل پسر عموی ، جیمز استورمن ، گفت که درخواست های مشتری او “واقعاً گناه صادقانه و پشیمانی از کاری است که انجام داده است.”

وی گفت: “همانطور که امروز صبح به ما گفت ، او این بار را تا آخر عمر بر دوش خواهد کشید و لیاقت آن را دارد.” او می پذیرد که قربانیان این پرونده خانواده و دوستان اورارد هستند و نه او. “

جلسه دادرسی دو روزه که گزارش های روانپزشکی را بررسی می کند ، در تاریخ 29 سپتامبر آغاز می شود.

ترور اورارد موجب عصبانیت زنانی شد که تجربیات و ترس های خود را از شبانه تنها در خیابان قدم زدن ، نخست وزیر بوریس جانسون را وادار به وعده اقدام ، از جمله پول برای روشنایی بهتر خیابان ها کردند.

(گزارش مایکل هولدن ؛ ویرایش ویلیام جیمز و توبی چوپرا)[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *