پنانگ برای اجرای برنامه های ارتباطی در خانه های سالمندان

[ad_1]

جورج گرج: بخش بهداشت پنانگ برنامه ای را برای افزایش آگاهی در 49 خانه سالمندان در ایالت اجرا خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که همه 2،185 نفر از ساکنان آن واکسن خود را دریافت می کنند.

وزیر پنانگ چو کن یو (عکس) اظهار داشت که این ابتکار ، که انتظار می رود این هفته آغاز شود ، شامل ساکنان خانه های سالمندان ثبت نشده بر اساس لیستی است که توسط وزارت امور خارجه رفاه اجتماعی ارائه شده است.

“ما این ابتکار را پس از بحث و گفتگو با مدیر بهداشت ، رئیس شورای امنیت ملی و سازمان بهداشت دولت در روز دوشنبه (17 مه) تصمیم گرفتیم.

“به این ترتیب ، دولت اصرار دارد که فاز 2 برنامه ملی ایمن سازی Covid-19 را شامل شود ، که شامل گروه های پرخطر مانند افراد مسن و افراد مبتلا به بیماری های همزمان است.

وی در بیانیه ای روز سه شنبه (18 مه) گفت: “این بدان دلیل است که یک ماه از شروع دادگاه در 19 آوریل گذشته است و از 210902 نفری که از طریق MySejahtera ثبت نام کرده اند ، فقط 31412 نفر اولین دوز خود را دریافت کرده اند.”

چاو خاطرنشان كرد كه در ميان 125 هزار و 866 نفر ثبت نام شده افراد 60 سال به بالا بوده اند.

“بر اساس داده های اداره آمار ، جمعیت مورد نظر برای واکسیناسیون در فاز 2 460800 نفر است.

“این نشان می دهد که درصد کسانی که واکسن دریافت کرده اند رضایت بخش نیست.

“من از افراد این گروه می خواهم که سریعاً برای واکسن ثبت نام کنند.

در همین حال چو گفت ابتکار آزمایش انبوه مربوط به کارخانه ها و فدراسیون تولیدکنندگان مالزیایی پنانگ (FMM) با استفاده از تست RT-PCR با استفاده از روش بزاق عمقی گلو (DTS) به زودی اجرا می شود.

“ما این را پس از ارائه جنبه لجستیکی ، مانند مکانهای آزمایشگاه ، و پس از گذراندن جنبه های هماهنگی با بخش بهداشت برای اطمینان از ظرفیت کافی در مراکز قرنطینه ، اجرا خواهیم کرد.

وی افزود که پیش از این ، آمار اداره بهداشت نشان می داد كه برای 60000 آزمایش انجام شده در تماس نزدیك ، افرادی كه دارای علائم و موارد پراكنده هستند ، نه تنها مواردی را در م institutionsسسات بهداشت عمومی ، كه در كلینیك ها و بیمارستان های خصوصی نیز شامل می شوند.

“به همین ترتیب ، ما به کسانی که احساس می کنند علائمی دارند یا کسانی که از نزدیک با موارد مثبت در تماس بوده اند توصیه می کنیم که به نفع همه برای انجام آزمایشات خود در نزدیکترین مرکز بهداشتی مراجعه کنند.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *