“پنهان کاری از پنهان کاری” همچنان منجر به کاهش ممنوعیت روسیه شد

[ad_1]

دیوان عالی دادگستری روسیه ضمن توجیه تصمیم خود مبنی بر کاهش مجازات های این کشور در دو بازی المپیک بعدی ، علیه روسیه به دلیل شرکت در سرپوش گذاشتن در یک تلاش ناامیدانه دیگر برای انکار گناه در مورد طرح دوپینگ مورد حمایت دولت صحبت کرده است.

آسوشیتدپرس نسخه ای 186 صفحه ای از دادگاه داوری ورزش در مورد این پرونده را بدست آورد که ماه گذشته بین روس ها و آژانس جهانی ضد دوپینگ صادر کرد. انتظار می رود این تصمیم در هفته جاری اعلام شود.

WADA چهار سال منع استفاده از روسیه را برای دستکاری داده های بالقوه استنشاق شده پیشنهاد داده است ، که سالها در آزمایشگاه مسکو نگه داشته بود قبل از اینکه در اوایل سال 2019 آن را به محققان تحویل دهد. CAS این مجازات را به دو سال کاهش داد.

علی رغم تخفیف این تحریم ها و سایر تحریم ها ، داوران CAS روسیه را محكوم كردند و بار دیگر جزئیات پیچیده توطئه برای دستكاری داده های آزمایشگاهی را بیان كردند. این هیئت به این نتیجه رسید که این جعل ها به این معنی است که هرگز نمی توان از تعداد ورزشکاران فریب خورده یا مقاماتی که ممکن است از افشای اطلاعات اجتناب کرده باشند ، مطلع شد.

این کمیسیون گفت ، این دستکاری ها نشان می دهد که مقامات روسی همچنان مستعد دخالت و فساد در سیستم ضد دوپینگ هستند.

هنوز CAS خواستار شرایط ملایم تر از آنچه WADA می خواست ، کاهش بار ورزشکاران روسی برای اجازه دادن به عنوان بی طرف در مسابقات آینده توکیو و پکن و کاهش ممنوعیت پیشنهادی مقامات دولت روسیه بود.

هیئت گفت این تحریم را تا حدی کاهش داده است زیرا WADA قصد داشت این ممنوعیت فقط شامل یک بازی المپیک تابستانی و یک زمستان باشد. (چهار سال شامل بازی های پاریس 2024 نیز می شود.) همه گیری ویروس کرونا IOC را مجبور به تنظیم مجدد بازی های تابستانی 2021 کرده است و CAS گفت که این کاهش همچنین به جلوگیری از ایجاد اختلالات بیشتر در آماده سازی ، به ویژه با توجه به وقفه کمک می کند. ناشی از بیماری همه گیر COVID-19.

علاوه بر این ، کمیسیون تشخیص می دهد که تحمیل عواقب شدید به نسل کاملاً جدیدی از ورزشکاران روسی ممکن است فراتر از آنچه برای دستیابی به اهداف لازم است (قوانین مجازات WADA) باشد. “” ، کمیسیون نوشت.

هنگامی که این تصمیم ماه گذشته اعلام شد ، دو طرف دورهای پیروزی WADA را دنبال کردند زیرا CAS اساساً با هر بخش از پرونده خود موافقت کرد ، و روسیه به دلیل اینکه مجازات آن کاهش یافته بود.

CAS گفت كه كاهش نباید به عنوان “هرگونه تأیید رفتار روسادا یا مقامات روسی تفسیر شود.

اما انتشار گزارش كامل ، كه جزئیات توطئه روسیه برای حذف ، بازنویسی و بعضاً كاملاً جمع آوری پرونده های جدید را در حافظه پنهان 23 میلیونی اطلاعات ذخیره شده در یك آزمایشگاه در مسكو ایجاد می كند ، پیامی متفاوت را ارسال می كند.

به عنوان مثال ، یکی از بزرگترین پیروزی ها در روسیه شل شدن شرایط ورزشکاران روسی به عنوان بی طرف بود. WADA اصرار داشت كه ورزشكاران بتوانند ثابت كنند كه در عدم رعايت روسيه مشاركت نداشته اند. اما CAS تصمیم گرفت که این بیش از حد سنگین است. چرا؟ زیرا ممکن است بسیاری از شواهد بی گناهی آنها در قسمتهایی از 23 میلیون مگابایت که به خطر افتاده بود جمع آوری شده باشد.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده است و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *