یک بالون یک طرفه برای سفر به جزیره کوک به نیوزیلند ، که هفته آینده آغاز می شود

[ad_1]

ولینگتون: روز گذشته دولت های دو جزیره کوک می توانند بدون قرنطینه سفر خود را به نیوزیلند آغاز کنند ، اما نیوزیلندی ها برای بازدید از جزایر کوک باید تا پایان سال صبر کنند.

جزایر کوک یکی از معدود کشورهایی است که بدون COVID باقی مانده است.

رهبران اقیانوس آرام جنوبی از برنامه ای برای سفر دو طرفه در ماه دسامبر خبر دادند که اولین “حباب سفر” متقابل نیوزیلند به دلیل بسته شدن مرزهای ویروس کرونا در سراسر جهان خواهد بود.

اما جاسیندا آردرن ، نخست وزیر نیوزیلند در بیانیه ای گفت که در حال حاضر ، این طرح یک راهه خواهد بود.

آردرن گفت: “به دنبال تأیید وضعیت COVID در جزایر کوک و اعمال پروتکل های سختگیرانه بهداشتی و مرزی ، ما قادر به ادامه سفر قرنطینه ای برای مسافران از جزایر کوک در نیوزیلند هستیم.”

مسافران جزایر کوک می توانند از 21 ژانویه وارد نیوزیلند شوند و نیازی به قرنطینه نیستند ، اما ضوابط ورود نیوزلندی ها به جزایر کوک تغییر نمی کند. پذیرش در جزایر کوک فقط به جزایر کوک و دارندگان اجازه کار و اقامت محدود می شود که شرایط ورود به مراقبت های بهداشتی را دارند.

آردرن گفت: “ما گفتیم كه برای ازسرگیری سفر رفت و برگشت گام به گام برمی داریم و فقط پس از اجرای پروتكل های ایمنی این كار را انجام می دهیم”.

بر اساس آمار نیوزلند ، حدود چند برابر جمعیت جزایر ، حدود 80،000 نفر از مردم نیوزیلند خود را جزیره ای کوک می دانند. جزایر کوک یک کشور مستقل است ، اما شهروندان آن به طور خودکار تابعیت نیوزیلند را دریافت می کنند.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *