500000 دلار پرداخت بیت کوین که به افراد راست افراطی قبل از حمله به کپیتول ایالات متحده پرداخت شده است: گزارش

[ad_1]

پیش از اغتشاش در پایتخت آمریکا ، پرداخت 22 بیت کوین به ارزش بیش از 500000 دلار به 22 کیف پول مجازی مختلف متعلق به فعالان راست افراطی و افراد در اینترنت انجام شد.

Chinalysis در یک پست وبلاگ گزارش داد ، پرداخت های انجام شده توسط اهدا کننده فرانسوی با 28.15 بیت کوین در 8 دسامبر انجام شده است.

طبق استارت آپ مستقر در نیویورک ، متخصص در مقابله با پولشویی و کلاهبرداری ارز دیجیتال ، بسیاری از گروه ها و افراد راست گرای جایگزین کمک های بیت کوین را به عنوان بخشی از معاملات دریافت کرده اند.

در گزارش Chainalysis آمده است: “ما همچنین شواهدی را جمع آوری كرده ایم كه نشان می دهد اهداكننده یك برنامه نویس رایانه ای متوفی در فرانسه بوده است.”

براساس این گزارش ، بزرگترین ذینفع نیک فوئنتس است که قبلاً به دلیل سخنان نفرت انگیز از YouTube حذف شده بود. فوئنتس حدود 250 هزار دلار دریافت كرد و وی را به بزرگترین ذینفع این كمك مالی تبدیل كرد.

هفته گذشته ، هزاران هوادار عصبانی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی رئیس جمهور آمریکا ، به پایتخت آمریكا هجوم بردند و با پلیس درگیر شدند ، بسیاری را زخمی كرد و مجبور به تأخیر در روند قانون اساسی شد تا پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر را تأیید كند.

پلیس که از تعداد معترضین پیشی گرفته بود ، مدیریت صحیح جمعیت را به سختی انجام داد زیرا صدها نفر از معترضین به پایتخت آمریکا راه یافتند ، جایی که اعضای کنگره روند شمارش و تأیید آرا the کالج انتخاباتی را طی می کنند. هر دو مجلس و سنا ، و همچنین کل کاپیتول ، در بند بودند.

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *