Covid-19: عضو سابق ایالت می گوید که کادر پزشکی Kedah باید یک انتخاب دشوار را انجام دهند

[ad_1]

ALOR SETAR: دکتر محد حیاتی عثمان ، رئیس کمیته بهداشت داتوک و دولت محلی می گوید ، کادر پزشکی در بیمارستان های Kedah باید در تعادل بخشیدن به درمان بیماران مزمن گزینه های دشواری را انتخاب کنند.

این پس از آن است که دولت تعداد بیماران مبتلا به Covid-19 را که دچار عوارض شده و مجبور به بستری شدن در بخش های مراقبت ویژه شدند ، افزایش داد.

سینار هاریان به او استناد می کند که اگر موارد Covid-19 در این ایالت همچنان افزایش یابد ، انتظار می رود که سایر بیماران مزمن فضای پذیرش محدودی در بخش های مراقبت ویژه داشته باشند.

دکتر محد حیاتی گفت که در حال حاضر ، تخت های مراقبت ویژه هنوز کافی هستند ، اما کادر پزشکی باید تصمیم بگیرند.

“من در این موضوع گم شده ام زیرا در بعضی از این موارد ما باید انتخاب کنیم که چه کسی اولین مراقبت ویژه را دریافت می کند.

وی گفت: “برای بیماران مبتلا به بیماری های مزمن یا بیماران مبتلا به Covid-19 ، ما باید این قضاوت دشوار را درباره اینکه چه کسی باید در بخش مراقبت های ویژه قرار گیرد ، انجام دهیم ، اگرچه امیدواریم آنها بتوانند در حین بهبودی و پایداری تحت درمان قرار گیرند.”

دکتر محد حیاتی افزود که اگر مردم هنوز “بی احتیاط” باشند و بدون دلیل از جمله عدم رعایت روشهای عملیاتی استاندارد (SOP) از خانه های خود خارج شوند ، اوضاع بدتر خواهد شد.

وی گفت که متوجه شد مالزیایی ها هنوز در هری رایا به سر می برند و امیدوار است که بهانه ای برای نقض SOP های تعیین شده توسط شورای امنیت ملی (شورای امنیت ملی) نباشد.[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *