COVID-19 چین به بالاترین سطح 10 ماهه رسیده است. سفر دلسردانه

[ad_1]

پکن: چین روزانه بیشترین تعداد موارد COVID-19 را طی بیش از 10 ماه گزارش کرده است ، آمار رسمی روز جمعه اعلام شد ، به دلیل شیوع شدید در شمال شرقی که بیش از 28 میلیون نفر را زندانی کرده است.

طبق بیانیه کمیسیون ملی بهداشت ، در 14 ژانویه ، 144 مورد جدید COVID-19 گزارش شده است ، در مقایسه با 138 مورد یک روز قبل ، بالاترین افزایش روزانه 202 مورد گزارش شده در 1 مارس است.

تعداد کل موارد بسیار کمتر از آنچه چین در اوایل سال 2020 دیده بود ، اما ترس از یک موج جدید در سراسر کشور با یک تعطیلات ملی بزرگ در یک ماه افزایش می یابد ، 296 میلیون سفر ریلی در طول از تعطیلات جدید قمری.

این کمیسیون گفت 135 مورد از موارد جدید عفونت های محلی بوده که 90 مورد آن در استان هبی در حوالی پکن بوده است که تحت تأثیر آخرین موج قرار گرفته است. 43 مورد دیگر در استان شمال شرقی هیلونگ جیانگ گزارش شده است که استان های گوانگشی و شانشی هر کدام یک مورد تایید شده را گزارش کرده اند.

این افزایش زمانی اتفاق می افتد که تیمی از محققان به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) در قرنطینه در شهر ووهان ، جایی که این بیماری برای اولین بار در اواخر سال 2019 ظاهر شد ، قرنطینه می شوند. هدف این تیم بررسی ریشه های همه گیری است که در در حال حاضر نزدیک به 2 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شده است.

این هیئت که انتظار ورود پکن به کشور را به تأخیر انداخت ، روز پنجشنبه با مشکل جدیدی روبرو شد که دو نفر از اعضای آن پس از آزمایش مثبت برای آنتی بادی ویروس کرونا مجبور به ترک در سنگاپور شدند.

در حال حاضر چین همه مسافران خارج از کشور را مدیریت می کند تا به عنوان بخشی از تلاش های پیشگیری از COVID-19 ، نتیجه منفی هم در آزمایش اسید نوکلئیک و هم در تست منفی آنتی بادی IgM سرم را ارائه دهند.

هر دو عضو از نظر آزمایش اسید نوکلئیک منفی بودند اما از نظر ایمونوگلوبولین M ، IgM ، آنتی بادی مثبت بودند و از مرز با بقیه تیم جلوگیری شد. آنتی بادی های IgM پس از عفونت به سرعت ایجاد می شوند و وجود آنها ممکن است نشان دهنده ادامه عفونت فعال باشد.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که این دو فرد دوباره آزمایش می شوند.

سفر جدا شده

مقامات مردم را تشویق می کنند که از سفرهای ناچیز در تعطیلات سال نو ماه ماه آینده ، هنگامی که صدها میلیون چینی معمولاً به خانه خود برمی گردند یا سفر می کنند ، خودداری کنند.

هایلونگ جیانگ ، که پیش از این برای COVID-19 وضعیت اضطراری اعلام کرده بود ، از 37.5 میلیون نفر خود خواست که در طول استراحت سر جای خود باقی بمانند و از تجمع خودداری کنند.

روزنامه چاینا دیلی در مقاله منتشر شده گفت: “درخواست مقامات مرکزی و محلی از مردم برای جلوگیری از مسافرت بین مناطق در طول تعطیلات منطقی و ضروری است ، زیرا این امر مبتنی بر علم و تجربه دست اول است.” در روز جمعه.

“این فقط حفاظت از خود و خانواده نیست ، بلکه همچنین جلوگیری از یک خطر واضح و آشکار برای جامعه نزدیک و گسترده ما است.”

شین هوا روز جمعه گفت ، در مقایسه با 410 میلیون در 2019 ، معاون رئیس جمهور راه آهن چین حدود 296 میلیون مسافرت ریلی در تعطیلات سال نو میلادی دارد ، آخرین باری که در فصل تعطیلات محدودیت سفر وجود ندارد. .

تعداد موارد جدید بدون علامت که چین آنها را به عنوان موارد تایید شده طبقه بندی نمی کند ، از 78 روز قبل به 66 مورد کاهش یافت.

در حال حاضر تعداد کل موارد تایید شده COVID-19 در سرزمین اصلی چین 87988 نفر است ، در حالی که تعداد کشته ها بدون تغییر 4،635 نفر است.

شمارش روزانه کمیسیون موارد گزارش شده در ماکائو و هنگ کنگ را که از قلمروهای چین هستند اما جداگانه گزارش می کنند ، مستثنی می کند. کمیسیون موارد موجود در تایوان ، جزیره ای خودگردان را که چین ادعا می کند مربوط به خود آن است ، رد می کند.

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است

[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *