FBI گفتگوی آنلاین ExtEnsivE را درباره اعتراضات مسلحانه ردیابی می کند

[ad_1]

واشنگتن: FBI تعداد زیادی از مکالمات آنلاین نگران کننده را تحت کنترل دارد ، از جمله خواستار اعتراضات مسلحانه منجر به مراسم تحلیف رئیس جمهور در هفته آینده ، رئیس کریس رای روز پنجشنبه گفت.

وی در اولین حضور علنی خود پس از آشوب کاپیتول ایالات متحده در 6 ژانویه ، در یک جلسه توجیهی امنیتی برای مایک پنس معاون رئیس جمهور گفت که FBI همچنان نگران احتمال خشونت در اعتراضات و تجمعات در واشنگتن و پایتخت های ایالتی در سراسر کشور است.

وری هشدار داد ، این حوادث می تواند افراد مسلح را به سمت ساختمان های دولتی و مقامات منتخب سوق دهد ، و خاطرنشان كرد كه یكی از چالش های واقعی در منطقه تلاش برای تمایز بین آنچه كه دنبال می شود و آنچه كه عمدی است است. “

راعی گفت که FBI مقدار قابل توجهی اطلاعات را دریافت کرده است که قبل از شروع به کار به سایر نهادهای انتظامی منتقل کرده است. به اشتراک گذاشتن اطلاعات قبل از هر رویداد مهم عمومی مانند روی کار آمدن بسیار مهم است ، اما این موضوع به دلیل نشانه هایی مبنی بر عدم آمادگی نیروی انتظامی برای موج خشونت بار و کشنده در پایتخت توسط وفاداران وفادار دونالد ترامپ ، مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

مقامات فدرال به اجرای قانون محلی هشدار داده اند که شورش کاپیتول احتمالاً دیگران را با قصد خشونت الهام می دهد.

راي گفت ، ما در حال بررسي افرادي هستيم كه ممكن است به دنبال تکرار همان نوع خشونتي باشند كه هفته گذشته مشاهده كرديم.

ما شما را میشناسیم. اگر شما آنجا هستید ، یک عامل FBI می آید تا شما را پیدا کند. “

راي گفت كه تاكنون بيش از 100 نفر دستگير شده اند و تحقيقات بي شمار ديگر نيز در اين زمينه انجام شده است.

ایالات در سراسر کشور در حال آماده سازی امنیت برای آماده سازی اعتراضات مسلحانه و خشونت های احتمالی در این آخر هفته هستند ، به ویژه در ساختمان های دولتی در میان جلسات قانونگذاری و مراسم تحلیف. مقامات در حال ارزیابی مجدد برنامه های امنیتی خود برای اهداف پرخطر هستند و پلیس در شهرهای بزرگ در حال آماده سازی برای آمادگی تاکتیکی در صورت لزوم است. اوایل این هفته در یک بولتن FBI درباره اعتراضات مسلحانه احتمالی در 50 ایالت هشدار داده شد.

رای گفت ، برای نظارت بر تهدیدها ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تصمیم گیری در مورد نحوه تخصیص منابع ، FBI یک پست فرماندهی 24 ساعته در ستاد مرکزی و در هر 56 دفتر دفتری خود انجام می دهد.

وی گفت: “وضعیت ما تهاجمی است و هنگام روی کار آمدن نیز همین وضعیت را حفظ خواهد کرد.”

_____

اریک تاکر را در توییتر به آدرس http://www.twitter.com/etuckerAP دنبال کنید

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *