Magic American در سری بازی های AmCup Challenger به تیم انگلیس باخت

[ad_1]

همه چیز طبق برنامه American Magic در روز جمعه ، اولین روز از سری مسابقات چالش برانگیز جام آمریکا در اوکلند ، نیوزیلند پیش رفت.

مشکل در خود برنامه بود.

تیم آمریکایی با حمایت باشگاه قایقرانی نیویورک در مسابقه افتتاحیه این سری 1 دقیقه و 20 ثانیه مغلوب تیم INEOS تیم انگلیس شد ، در حالی که تیم انگلیس پس از قبلاً با مشکلات فنی روبرو شد. تیم انگلیس در هر شش مسابقه قبل از کریسمس در جام جهانی شکست خورد و فرم بهبود یافته آن روز جمعه همه ناظران را متعجب کرد.

Magic American اولین دو تیم بود که از این چرخش جان سالم به در برد و تیم UK 28 ثانیه بعد در همان روز لونا روسای ایتالیایی را شکست داد.

سرپرست آمریکایی تری هاچینسون باخت را به یک اشتباه تاکتیکی کاهش داد.

هاچینسون گفت ، ما به دنبال مسابقه برای مرحله نهایی بودیم و قسمت ناامید کننده این بود که آنچه را می خواستیم انجام دادیم و این اشتباه بود. فکر می کنم اینها چند مسابقه قایقرانی باشد ، این ورزش و بدیهی است INEOS ، آنها یک روز عالی را در تمام طول برگزار کردند.

از نظر ما ، در انتهای مرحله اول کمی تسلیم شدیم ، دروازه سمت چپ را از دروازه سمت راست انتخاب کردیم و آنها در آنجا کمی پرش کردند و اگر عرض شیار را داشته باشید ، اگر دو شیفت باد دارید ، به سختی می توانید آنها را خرد کنید. “

تصور روز این بود که تیم UK نه تنها پیشرفت کرده ، بلکه قایق تفریحی Britannia خود را در فاصله چند هفته بین سری جهانی و شروع سری مدعیان جام پرادا تغییر شکل داده است.

قبل از کریسمس ، تیم انگلیس به سختی توانست از مسیر مسابقه عبور کند ، به ویژه در وزش باد ملایم ، زیرا انگلیس سرسختانه حاضر به بلند شدن روی ورقه خود نمی شود.

در روز جمعه ، انگلیس تقریباً در پیست پرواز کرد و به کمک قایقرانی بی عیب و نقص خدمه و تلاش های تاکتیکی تاکتیک های کاپیتان بن آینسلی و گیلس اسکات کمک کرد.

هاچینسون گفت: ما خط شروع را با INEOS به سمت باد حرکت دادیم و با کمی تغییر چپ در مقابل آنها کشیده شدیم. ما گرفتار شدیم و همه چیز خوب پیش رفت ، احتمالاً برای اولین دقیقه ، سپس آنها کمی تنش را بالا بردند ، شاید آنها در سمت چپ کمی تغییر بزرگتر داشتند تا به ما تکیه دهند و به اطراف بینی ما رفتند.

یک چیزی که به طور قطع می دانید این است که قایق در وزش باد بیشتر با سرعت بیشتری حرکت خواهد کرد و فکر می کنم این نشان داده شد.

مجیک آمریكایی روز شنبه دو بار به مصاف لونا روسا می رود و دوباره به مصاف تیم انگلیس می رود.

تیم ها چهار بار در یک سری که تا 22 فوریه قبل از نیمه نهایی ادامه دارد به مصاف یکدیگر می روند و فینال مدعی را پیدا می کند که در سی و ششمین بازی جام آمریکا در ماه مارس در تیم نیوزلند به میدان می رود.

__

بیشتر ورزش های AP: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

سلب مسئولیت: این پست به طور خودکار توسط یک آژانس خبری بدون تغییر در متن منتشر شده و توسط سردبیر بررسی نشده است[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *