MBI برای اجرای 117 طرح از طریق برنامه سازمانی مبارزه با فساد

[ad_1]

IPOH (برناما): شورای شهرداری IPO (MBI) در مجموع 117 طرح را برای رسیدگی به مسائل مختلف موجود در شش حوزه اولویت دار از طریق برنامه سازمانی مبارزه با فساد (OACP) اجرا خواهد کرد.

شهردار ایپو ، داتوک رومیسی بهارین (در تصویر) گفت که این شش حوزه عبارتند از حکمرانی ، مدیریت ، امور مالی و تدارکات عمومی ، برنامه ریزی و توسعه شهری ، صدور مجوز و اجرا و خدمات.

“من متقاعد شده ام که از طریق تعهد 40 عضو کمیته MBI OACP 2021-2025 و حمایت همه روسای بخش ، این طرح می تواند MBI را تشویق کند تا کلیه فرایندهای ارائه خدمات را به صورت سیستماتیک ، پویا ، کارآمد و با صداقت اجرا کند.”

او این را در مراسم افتتاحیه MBI OACP و وعده سال 2021 بدون فساد از طریق صفحه رسمی MBI در فیس بوک امروز گفت.

در این مراسم همچنین مدیر کمیسیون مبارزه با فساد مالزی پراک (MACC) داتوک موحد فوزی محمد حضور داشت.

رومیزی گفت MBI OACP می تواند گامی جامع تر در جهت تولید اعضای MBI با صداقت بالا باشد.

وی افزود که علاوه بر هماهنگی و نظارت ، این برنامه ها مسئول برنامه ریزی ، تدوین استراتژی ها و ارزیابی سیاست ها هستند تا اطمینان حاصل شود که معاملات MBI بر اساس حکمرانی خوب ، یکپارچگی و عدم تحمل فساد استوار است.

محمد فوزی ، در عین حال ، گفت که OACP یک موضوع اجباری تحت برنامه ملی مبارزه با فساد است ، که از وزارتخانه ها ، سازمان ها و شرکت های مرتبط با دولت می خواهد مسائل مربوط به فساد ، حکمرانی و یکپارچگی را شناسایی کرده و سپس اقدامات پیشگیرانه ای را برای نظارت بر اجرای OACP انجام دهند. به موفقیت آن

او گفت: “OACP باید راهنمای همه کارکنان MBI باشد تا از فساد دور بمانند و صداقت را حفظ کنند تا کارایی ارائه خدمات جامعه افزایش یابد.” – برناما[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *