NSC برای مدیریت پردیس UTM Skudai در حین EMCO

[ad_1]

JOHOR BARU: شورای امنیت ملی (NSC) مدیریت دوره دانشگاه Universiti Teknologi Malaysia (UTM) Skudai را در اینجا طی دوره کنترل کنترل ترافیک از جمعه (21 مه) تا 3 ژوئن بر عهده خواهد گرفت.

در بیانیه ای روز پنجشنبه (20 مه) ، دانشگاه گفت که اجرای MCO پیشرفته در پردیس Skudai مطابق با بخش 18 (1) (d) قانون پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی 1988 است.

“MCO بهبود یافته این است که وزارت بهداشت قادر به تشخیص زود هنگام موارد Covid-19 است ، که باید بلافاصله جدا شده و از شیوع عفونت در خارج از دانشگاه جلوگیری کند.

“از روز جمعه ، کنترل منطقه پردیس به طور کامل توسط شورای امنیت ملی کنترل می شود. تمام نیازها و رفاه کارکنان و دانشجویان ساکن در دانشگاه توسط هیئت مدیره مدیریت می شود. “

در این بیانیه همچنین گفته شد که چندین مسئله وجود دارد که کل جامعه UTM باید در طول MCO گسترش یافته به آنها بپردازند ، از جمله توقف همه عملیات فیزیکی در دانشگاه.

کارکنان باید از خانه کار کنند و فقط کارمندان مرکز بهداشت UTM مجاز به حضور در دانشگاه هستند.

بر اساس این بیانیه ، دروازه اصلی دانشگاه تا ساعت 17:00 روز پنجشنبه برای س questionsالات مربوط به دفتر باز خواهد ماند.

“دانشجویان مجاز نیستند بلافاصله از دانشگاه خارج شوند تا اینکه خدمات تحویل غذا تا ساعت 10:00 پنجشنبه شب مجاز است.

در این گزارش آمده است: “کسانی که روی خدمات اساسی کار می کنند باید در مدت طولانی MCO در دانشگاه بمانند ، در حالی که تمام کافه ها و فروشگاه های دانشگاه بسته خواهند شد.”

در این بیانیه اضافه شده است که رفاه جامعه وی ، به ویژه دانشجویان و کارمندان دانشگاه در اولویت است.

“به همه اعضای جامعه UTM توصیه می شود که خونسردی خود را حفظ کنند ، روشهای عملیاتی استاندارد (SOP) صادر شده توسط NSC و وزارت بهداشت را دنبال کنند و اطلاعات تایید نشده مربوط به همه گیری را منتشر نکنند.

“آخرین به روزرسانی پرونده های Covid-19 در UTM روزانه از طریق ایمیل صادر می شود. علاوه بر این ، یادآوری شیوه های SOP نیز هر از چندگاهی از طریق همه سیستم عامل های رسانه ای رسمی دانشگاه منتشر خواهد شد. “[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *