Umno veep از پیشنهاد آزالینا برای تشکیل پارلمان پشتیبانی می کند

[ad_1]

JOHOR BARU: در اینجا رهبر Umno از پیشنهاد معاون رئیس Dewan Rakyat Datuk Seri Azalina Othman Said در مورد راه های تشکیل مجلس حمایت کرد.

معاون هوشمند رئیس جمهور محمد خالد نوردین گفت که این توصیه ها نشان می دهد که براساس قانون جدید می توان مجلس را با خیال راحت تشکیل داد.

“جالب توجه است که این پیشنهاد حاکی از آن است که در صورت نگرانی دولت پیشنهاد حمایت از نخست وزیر مطرح و مورد بحث قرار نمی گیرد.

“من هرگز وضعیت ناامیدکننده تر و بحرانی تری نسبت به الان ندیده ام. من موافقت می کنم و از این چشم انداز و همچنین توصیه هایی که ارائه داده حمایت می کنم. “وی در بیانیه ای جمعه (28 مه) در اینجا گفت.

وی افزود که تصمیم به تعلیق جلسات پارلمان نه تنها می تواند رویه دموکراسی را در اینجا لکه دار کند بلکه کشور را در معرض خطر قرار دهد.

“این کشور در مقیاسی که قبلاً هرگز ندیده ایم با بحران سلامت و وضعیت اضطراری روبرو است و هیچ نشانه ای از بهبود اوضاع به زودی وجود ندارد.

“متأسفانه ، پارلمان ، كه باید مركز بحث و همكاری دو حزب باشد ، حق تشکیل جلسه را ندارد.

“آینده ، امنیت و اعتماد عمومی به دولت چیزی نیست که بتوان با اظهارات ساختگی رفاه ، آن را تنظیم و پنهان کرد.

وی گفت: “دولت باید برخورد با هر بحرانی را متوقف كند به گونه ای كه بتواند عمل دموكراسی را به حاشیه براند.”

وی افزود که معتقد است همه نمایندگان مجلس می توانند تعهد و توصیه های خود را برای بهبود مدیریت بحران با هم ارائه دهند.

روز پنجشنبه (27 مه) آزالینا در نامه ای سرگشاده از عدم پاسخگویی دولت به پاسخ های خارج از پارلمان ناامید شد.

“من راهی برای پیشروی مالزی از این وضعیت اضطراری به غیر از تشکیل مجدد دولت برای پارلمان نمی بینم.

وی در نامه ای که در فیس بوک منتشر کرد گفت: “از آنجا که دولت روشهای عملیاتی استاندارد (SOP) را برای شهروندان دوست دارد ، به من اجازه دهید که فروتنانه SOP پیشنهادی خود را به پارلمان پیشنهاد کنم.”

سپس نماینده مجلس از پنگرنگ پیشنهادات خود را که شامل واکسیناسیون کلیه اعضای پارلمان ، نمایندگان مجلس و سناتورها است ، فهرست کرد.

“به منظور به حداقل رساندن” درام “ناخواسته در پارلمان ، مصوبه ای را برای تشکیل مجدد مجلس بدون شنیدن پیشنهادهای اطمینان اعلام کنید.

وی گفت: “تا زمانی كه بیماری همه گیر كنترل نشود و گله از حداقل 50٪ در امان نباشد ، نباید هیچ انتخابات عمومی برگزار شود ، اما در عوض باید یک دولت اضطراری موقت با كابینه اضطراری به نمایندگی از همه احزاب سیاسی تشكیل شود.”[ad_2]

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *